در چهارمین روز از چهاردهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان؛

نفت و گاز اروندان با جهاد دانشگاهی یك تفاهم نامه امضا كرد

در دومین روز چهاردهمین نمایشگاه صنعت نفت خوزستان؛

نفت و گاز اروندان دو تفاهم نامه و یك توافق نامه امضا كرد

در حاشیه دومین روز از چهاردهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان، دو تفاهم نامه همکاری و یک توافق نامه همکاری در غرفه شرکت ملی نفت ایران امضا شد.
کد خبر: ۱۴۴۱۰۱۶

جام جم آنلاین - خوزستان، روز دوشنبه 25 دی ماه در دومین روز چهاردهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان، تفاهم نامه همکاری شرکت نفت و گاز اروندان و شرکت لوله سازی اهواز با موضوع ایجاد و گسترش زمینه های همکاری تضمین خرید و تأمین لوله های مورد نیاز جریانی، ایجاد بستر مناسب جهت استفاده از ظرفیت های طرفین در قالب خدمات مشترک فنی در خصوص خرید لوله های مورد نیاز جریانی 6 اینچ، به امضای  عذاری اهوازی مدیرعامل این شرکت و هوشنگ احمدی سرصحرا مدیرعامل شرکت لوله سازی اهواز رسید.

همچنین شرکت نفت و گاز اروندان به‌ منظور ایجاد و گسترش زمینه‌های همکاری علمی، آموزشی و پژوهشی خود با دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان، تفاهم نامه همکاری دیگری با این مجموعه منعقد کرد که به امضای مدیرعامل این شرکت و دکتر جمال فیاضی رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان رسید.

گفتنی است توافق نامه به امضا رسیده نیز با شرکت توسعه پتروایران در راستای استفاده از خدمات فنی مهندسی ساخت تامین کالا راه اندازی و راهبری و سایر خدمات تخصصی و دانش بنیان در راستای ازدیاد برداشت چاه های کم بازده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها