یزد- رئیس کمیسیون نظارت و عضو شورای اسلامی شهر یزد گفت: لامپ های برخی از خیابان های شهر یزد نیاز به تعمیر و بازنگری دارد تا در شب شهروندان جهت رفت آمد دچار مشکل نشوند.
کد خبر: ۱۴۴۰۶۶۴

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین یزد، رئیس کمیسیون نظارت و عضو شورای اسلامی شهر یزد اظهار داشت: لامپ های برخی از خیابان های شهر یزد نیاز به تعمیر و بازنگری دارد تا در شب شهروندان جهت رفت آمد دچار مشکل نشوند و امنیت شهر نیز به خصوص در بوستانها و فضاهای سبز شهری به خطر نیوفتد. به خصوص در ماه های رجب و شعبان که اعیاد و جشن های متعددی در پیش است و نیاز است روشنی معابر تامین گردد.

نیکونژاد تصریح کرد: روشنایی شهر یزد همواره مورد پیگیری و تأکید اعضای شورا بوده است و ضمن قدردانی برای اقداماتی که تاکنون انجام شده اما در حال حاضر لامپ های برخی از خیابان ها و معابر شهر یزد یا سوخته است و یا به صورت یک در میان خاموش است و نیاز به تعمیر و بازنگری دارد. چرا که قرار بوده از لامپ های فوق کم مصرف و با طول عمر زیاد استفاده شود که با این توصیف حالا که وات مصرفی لامپ ها کاهش پیدا کرده بهتر است تمام لامپ ها روشن شود و ایده یک در میان خاموش بودن چراغهای معابر بازنگری گردد و همه چراغها روشن شوند.

وی گفت: با توجه به اینکه یزد به عنوان پایلوت کشور در استفاده از لامپ های ال ای دی برای مصرف کمتر مشخص شده است و اقداماتی نیز توسط شرکت توزیع برق و همچنین وزارت نیرو در دست اقدام بوده و است اما تعداد زیادی از لامپ هایی که عوض شده نیز خاموش، سوخته و دچار نقص است.

نیکونژاد در بخش دیگری از سخنان خود افزود: طی رصدی که از پل های عابر پیاده سطح شهر یزد نیز انجام شد، متاسفانه فقط پل هایی که دارای تابلوهای تجاری می باشد روشنایی مناسب دارد و بقیه پل ها که زیرنظر سازمان سیما و منظر و یا سازمان فرهنگی شهرداری می باشد و عمدتا تابلوهای فرهنگی و مذهبی روی آنها نصب می باشد روشنایی مناسبی ندارد و باید اصلاح شود و نظارت دقیق و موثری روی آنها انجام شود موضوعی که باید توسط شهرداری پیگیری شود.

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها