عضو هیأت مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن:

گزینه‌ های آمریکا در دریای سرخ محدود است

ارتش یمن در اولین پاسخ به تجاوزات دریایی آمریکا، از هدف قرار دادن یک کشتی آمریکایی با موشک بالستیک و پهپاد خبر داد.
ارتش یمن در اولین پاسخ به تجاوزات دریایی آمریکا، از هدف قرار دادن یک کشتی آمریکایی با موشک بالستیک و پهپاد خبر داد.
کد خبر: ۱۴۴۰۲۳۰

به گزارش جام جم آنلاین، «یحیی سریع» سخنگوی نیرو‌های مسلح یمن اعلام کرد، نیرو‌های مسلح یمن، یک کشتی آمریکایی را که به حمایت از رژیم صهیونیستی می‌پرداخت، با تعداد زیادی موشک بالستیک و پهپاد هدف قرار دادند.

وی افزود این کشتی آمریکایی طی عملیات مشترک نیروی دریایی و یگان موشکی و پهپادی ارتش یمن هدف قرار گرفت و این اولین پاسخ به تجاوز اخیر دشمن آمریکایی به نیروی دریایی ما است.

ارتش یمن: فقط از تردد کشتی‌های اسرائیلی مرتبط با اسرائیل جلوگیری خواهیم کرد

یحیی سریع سخنگوی نیرو‌های مسلح یمن تاکید کرد نیرو‌های مسلح یمن هرگز در مقابله مناسب با تمام تهدید‌های دشمنان در چارچوب حق دفاع مشروع از کشور و ملتمان و امت اسلام تردید نخواهند کرد.

سریع گفت: ما همچنان به جلوگیری از حرکت کشتی‌های اسرائیلی یا کشتی‌هایی که به مقصد فلسطین اشغالی حرکت می‌کنند، تا زمان توقف تجاوزات و رفع محاصره برادرانمان در نوار غزه ادامه خواهیم داد.

وی افزود: ما بار دیگر بر ادامه حرکت کشتیرانی در دریای سرخ و دریای عرب به تمام مقاصد به جز بنادر فلسطین اشغالی تاکید می‌کنیم.

شبکه الجزیره قطر بامداد امروز چهارشنبه به نقل از یک منبع یمنی گزارش داد که یک کشتی در دریای سرخ هدف حمله قرار گرفته است.

ستاد فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا (سنتکام) گفته یمنی‌ها با استفاده از پهپاد‌های مسلح، موشک‌های کروز ضدکشتی و موشک‌های بالیستیک ضدکشتی حملات پیچیده‌ای در دریای سرخ انجام دادند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها