jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۴۴۰۱   ۰۳ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۲:۰۶

پیش از اعزام تیم ملی والیبال به بازیهای آسیایی بوسان ، حسین حسینی ، سرپرست این تیم تاکید کرد: با پیروزی جوانان والیبال در رقابت های قهرمانی آسیا

بزرگسالان انگیزه و روحیه بهتری یافته اند تا نوار پیروزی های آنها را در بوسان ادامه دهند. او با اشاره به توانمندی های مربی کره ای تیم ملی گفت : پارک کی وون ، والیبال روز را خوب می فهمد و بر این اساس به نقاط ضعف تیم ملی آگاه است . او می دانست ما در دفاع روی تور مشکل داریم و در این مدت 3ماه حضور خود در تهران ، حدود 15تا 20درصد این مشکل را برطرف کرد. حسینی در بخش دیگری از گفتگوی خود با ایسنا مدعی شد، والیبال ، موفق ترین تیم گروهی ایران است که راهی بوسان شده است . او در توضیح این سخن افزود: والیبال ایران عنوان نایب قهرمانی نوجوانان جهان و قهرمانی جوانان آسیا را در اختیار دارد و به این ترتیب موفق ترین ورزش گروهی ایران است .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر