اصحاب رسانه های فعال در قم، در نشست هم اندیشی، راهکارهای افزایش مشارکت مردم در انتخابات پیش رو را بررسی کردند.
کد خبر: ۱۴۴۰۰۴۲

به گزارش جام جم آنلاین،در جلسه هم اندیشی اصحاب رسانه با موضوع افزایش مشارکت مردم در میدان سرنوشت ساز انتخابات یازدهم اسفند که عصر امروز با حضور نمایندگان رسانه ها و خبرگزاری های مختلف در سالن جلسات صداوسیما قم برگزار شد، فعالان رسانه های نوشتاری، مجازی و دیداری و شنیداری، برنامه ها، طرح ها و سیاست های رسانه متبوع خود را در حوزه انتخابات ارائه کردند.

توجه به بیانات و کلیدواژه های رهبر معظم انقلاب در تولید های رسانه ای، ارائه راهکارهای مختلف برای افزایش حضور مردم و شور انتخابات در سطح جامعه، بیان دیدگاه های مختلف در حوزه خبررسانی، توجه به حضور رای اولی ها و اقشار مختلف در انتخابات، توجه به حضور فعال احزاب مختلف در افزایش مشارکت مردم از جمله مطالبی بود که در این جلسه مطرح شد.

مدیرکل صداوسیما قم در این نشست با قدردانی از حضور اصحاب رسانه در جلسه هم اندیشی انتخابات بر ادامه دار بودن این جلسات تاکید کرد و افزود: تمام رسانه ها در انتخابات موثر هستند و با توجه به دغدغه ای که برای سرافرازی نظام و مردم سر لوحه کار اصحاب رسانه است باید پای کار باشیم.

حجت الاسلام و المسلمین لطفی نیاسر با اشاره به ظرفیت های موجود و وظایف رسانه ها از فعالان این حوزه خواست تا بازوی محکمی برای کار رسانه ای صداوسیما در حوزه انتخابات و برگزاری پرشور این رویداد مهم باشند.

وی با اشاره به موثر بودن جلسات هم اندیشی و هم گرایی صداوسیما با سایر اصحاب رسانه ها برای اطلاع رسانی و تهییج مردم برای شرکت در انتخابات گفت: یکی از راه های این هم افزایی، اشتراک گذاری تولیدات و  داده های مختلف خبری، تصویری و شنیداری برای تبیین بهتر در بین رسانه های مختلف است.

 مدیرکل صداوسیمای مرکز قم افزود: پخش برنامه های گفتگو محور، تریبون آزاد، مستند تاریخی و تحلیلی انتخابات، مستند های انتخابات رادیویی، بسته های خاطرات انتخابات با محوریت مردم از جمله برنامه هایی است که تا به امروز از آنتن صداوسیما مرکز قم پخش شده و ویژه برنامه های انتخاباتی دیگر هم در ایام پیش رو به روی آنتن خواهد رفت.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها