jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۴۳۹۵   ۰۳ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۲:۰۳

نخستین بخش از کاروان ورزشی ایران بامداد دیروز راهی بوسان ، محل برگزاری چهاردهمین دوره بازیهای آسیایی شد.

تیم امید فوتبال کشورمان که انتخاب بازیکنان بالای 23سال بیشترین حاشیه را برای آن آفرید، در این کاروان حضور داشت و قرار است از پس فردا بازیهای خود را آغاز کند. در صحبتهایی که ملی پوشان در فرودگاه و یا در پایان تمرین سه شنبه شب می کردند، می شد نوعی امیدواری ، روحیه و شاید به نوعی عطش را برای کسب مدال احساس کرد. ملی پوشان فوتبال در روزهایی که بعضی از مطبوعات با مصاحبه های مختلف با کریمی ، قصد دارند درصد کسب موفقیت را به خاطر توصیه حساب های شخصی پایین بیاورند، وجود چنین روحیه ای در بازیکنان را باید به فال نیک گرفت . روزهای تعیین کننده بسیاری را در ورزش و بخصوص فوتبال کشورمان پشت سرگذاشته ایم . روزهایی که شاید 90درصد آنها را با فرو رفتن در حاشیه های خاکستری از دست داده و فرصت طلایی را به حریفان واگذار کرده باشیم . در شرایطی که لیگ برتر را در پیش داریم و چند سال ناکامی مهر یاس را بر پیشانی فوتبال ما زده است ؛ ثبت یک شکست دیگر جز سیاه تر کردن این کارنامه ، تاثیر دیگری بر فوتبال ما نخواهد داشت . بامداد دیروز ایوانکوویچ ضمن تعجب از جو به وجود آمده ، کریمی را یکی از بازیکنان خوب فوتبال کشور دانست و گفت : یا کریمی باید انتخاب می شد یا دایی و ما با توجه به شرایط روحی تیم در صورت حضور دایی ، این بازیکن را انتخاب کردیم . ایوانکوویچ روحیه تیم را برای حضوری شایسته در بوسان مطلوب توصیف و ابراز امیدواری کرد که این تیم در راه دفاع از عنوان دوره قبل ، موفق نشان دهد. ما نیز آرزو می کنیم فوتبال کشور با ثبت نتایجی خوب و کسب مدال ، پاسخ همه آنهایی را که بظاهر خود را دوستدار فوتبال می خوانند و عملا ضربه های مرگباری به پیکره فوتبال این مملکت وارد آورده اند، بدهد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر