دبیر شورای برگزاری رویداد صدرا در دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: نخستین رویداد صدرا در چهارمحال و بختیاری با شعار صنعت، دانشگاه و اشتغال با هدف جذب کارآموز و معرفی دانش‌آموختگان به صنایع اسفندماه امسال در این واحد آموزشی برگزار می‌شود. 
کد خبر: ۱۴۳۸۹۲۴

 

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از خبرگزاری فارس از شهرکرد، پژمان فاضلی گفت: نخستین رویداد صدرا در چهارمحال و بختیاری با شعار صنعت، دانشگاه و اشتغال با هدف جذب کارآموز و معرفی دانش‌آموختگان به صنایع اسفندماه امسال در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد برگزار می‌شود.

 

 دبیر شورای برگزاری رویداد صدرا در دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: مهارت‌افزایی دانشجویان، ارتباط تعاملی و مستمر دانشگاه با صنایع، اتصال حلقه آموزش، کارآفرینی و اشتغال، ایجاد فرصت اشتغال و مهارت‌آموزی دانشجویان و معرفی دانش‌آموختگان دانشگاه به بنگاه‌های اقتصادی و استفاده از خبرگان صنعت و خدمات به عنوان مدرسان مهارتی در دانشگاه از مهمترین اهداف اجرای طرح صدراست.

 

وی افزود: با اجرای رویداد صدرا، فرصت‌های بزرگی برای کارآفرینی در کشور به وجود می‌آید که منجر به تولید ثروت برای صاحبان کسب و کار می‌شود و دانشجویان و نخبگان کشور باید از این فرصت‌ها برای تولید ثروت هم برای خود و هم برای کشور استفاده کنند. 

 

فاضلی با تأکید بر لزوم ارتباط بیشتر دانشگاه با صنعت، عنوان کرد: هر چه این ارتباط بیشتر و شرایط مساعدتری برای اتصال این ۲ حوزه فراهم شود وضعیت بهتری برای اشتغال جوانان تحصیل کرده و جویای کار فراهم می‌شود.

 

وی خاطرنشان کرد: رویداد صدرا به صورت عمومی و با حضور صنایع و شرکت‌های مختلف، ۱۳ تا ۱۵ اسفندماه سال جاری در دانشگاه آزاد اسلامی شهرکرد برگزار می شود.

 

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها