jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۴۳۷۲   ۰۳ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۲:۰۹

منابع قضایی مصر اعلام کردند، که مدیر پیشین یک بیمارستان در قاهره و 28پزشک و پرستار این بیمارستان بخاطر کوتاهی و نادیده گرفتن ابتلای تعدادی از بیماران کلیوی پس از انجام عمل دیالیز به ایدز، محاکمه و به یک سال زندان محکوم شدند .

به گزارش خبرگزاری فرانسه از قاهره ، «عبدالحمید اباظه » مدیر پیشین بیمارستان دولتی احمد ماهر در مرکز قاهره همراه با 28پزشک و پرستار این بیمارستان در دادگاه بخاطر اهمال جدی در امر مبتلا شدن 17بیمار دیالیزی به ایدز در سال 1997به زندان محکوم شدند . بررسی های انجام شده نشان داده که تجهیزات مربوط به عمل دیالیز و خون به کار رفته در معالجه بیماران مزبور آلوده به ویروس ایدز بوده است .
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر