فرمانده کل سپاه در پیامی به فرمانده کل انتظامی کشور:

عاملان جنایت راسک با دریافت ضربات ویرانگر طعم انتقام را می‌چشند

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور تشریح کرد:

جزئیات جدیدی از حمله تروریستی به یک مقر انتظامی در راسک

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور جزئیاتی از حمله تروریستی به یک مقر انتظامی شهرستان راسک در استان سیستان و بلوچستان را تشریح کرد.
کد خبر: ۱۴۳۵۹۹۴

به گزارش جام جم آنلاین، سید مجید میراحمدی معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور در گفت‌وگویی تلویزیونی در ارتباط با حمله تروریستی شامگاه گذشته به مقر انتظامی شهرستان راسک، گفت: ساعت ۲ بامداد امروز براساس بر آورده‌های اولیه نزدیک به ۱۰ تن از تروریست‌ها به یکی از مقر‌های انتظامی در شهرستان راسک حمله و برای جلوگیری از رسیدن نیرو‌های کمکی، در مسیر نیرو‌های اعزامی اجرای کمین می‌کنند.

وی ادامه داد: نیرو‌های انتظامی موفق می‌شوند در این کمین با شجاعت، شهامت، شهادت‌طلبی و مقاومت با عبور از کمین و تقدیم ۲ شهید، خود را به مقر برسانند.

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور، تصریح کرد: براساس تبادل آتش سنگین شدید و برتری نیرو‌های خودی، تروریست‌ ها مجبور به فرار می‌شوند؛ در این نبرد تن به تن ۱۱ تن از نیرو‌های فراجا به شهادت می‌رسند و شش تن نیز مجروح می‌شوند.

میراحمدی افزود: تعدادی از تروریست‌ها به هلاکت می‌رسند و تعدادی از آنان هم با خود می‌برند، جسد یک تن تروریست‌ها نیز در اختیار نیرو‌های ما قرار دارد و یک تن از آن‌ها به صورت زنده در اختیار نیرو‌های اطلاعاتی و انتظامی قرار گرفته است.

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور در پایان خاطرنشان کرد: تروریست‌ها موفق به فرار از منطقه نشدند و منطقه اکنون در محاصره کامل نیرو‌های خودی است؛ ضمن اینکه پاسخ دردناکی بر تروریست‌ها وارد خواهد شد، باقی تروریست‌ها نیز دستگیر می‌شوند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها