معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لارستان از راه اندازی کلینیک ناباروری سطح ۲ در مرکز آموزشی - درمانی امام رضا (ع) این شهر خبر داد.
کد خبر: ۱۴۳۵۷۱۱

به گزارش جام جم آنلاین ،محمد آزادگان در خصوص این خبر بیان کرد: یکی از اولویت های دانشگاه علوم پزشکی لارستان، راه اندازی مرکز ناباروری در این شهرستان بود که نخستین فعالیت ها از سال گذشته کلید خورد.

وی با اشاره به گام بعدی این هدف افزود: در همین راستا یکی از متخصصان زنان و زایمان شاغل در  این مرکز  با دریافت آموزش های لازم اقدام به  راه اندازی مرکز ناباروری لارستان کرده است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لارستان اضافه کرد: در این مرکز خدماتی از جمله تشخیص علل ناباروری، نشان دار کردن زوجین در سامانه خدمات الکترونیک برای دریافت خدمات بیمه ای، خدمات آزمایشگاهی، درمان های دارویی و تلقیح داخل رحمی (IUI) انجام می شود.

آزادگان خاطر نشان کرد: در حال حاضر مرکز ناباروری لارستان تحت پوشش کامل بیمه و دو روز در هفته و در روزهای یکشنبه و چهارشنبه فعال است و پذیرای زوجین نابارور خواهد بود.

لازم به ذکر است که موارد زیادی از ناباروری در این سطح قابل درمان بوده و در موارد نادری نیاز به ارجاع به مراکز سطح سه، جهت دریافت خدمات انتقال جنین از جمله آی وی اف خواهد بود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها