در بازدید رئیس کل دادگستری گلستان از منطقه مرزی اینچه برون

غرفه داران خواستار  رونق تجارت چمدانی شدند

رئیس کل دادگستری گلستان با همراهی دادستان مرکز استان و تعدادی از معاونین دادگستری استان از منطقه مرزی اینچه برون بازدید و راهکارهای کمک قضایی به رفع مشکلات ِ توسعه این منطقه را بررسی کردند. 
رئیس کل دادگستری گلستان با همراهی دادستان مرکز استان و تعدادی از معاونین دادگستری استان از منطقه مرزی اینچه برون بازدید و راهکارهای کمک قضایی به رفع مشکلات ِ توسعه این منطقه را بررسی کردند. 
کد خبر: ۱۴۳۵۴۴۲
نویسنده شبیر دائمی

 به گزارش جام جم آنلاین از گرگان در بازدید رئیس کل دادگستری گلستان از بازارچه مرزی اینچه برون،  غرفه داران خواستار  پیگیری دستگاه قضایی استان برای رفع مشکلات این بازارچه و رونق تجارت چمدانی شدند . 
رئیس کل دادگستری گلستان به غرفه داران قول داد: در ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری و با همکاری دستگاه های متولی برای رفع مشکلات و موانع تجارت چمدانی در مرز اینچه برون اقدام خواهد شد. 
حیدر آسیابی افزود: بر اساس اعلام غرفه داران این بازارچه، رونق تجارت چمدانی از مرز ، اقبال مردم برای خرید از این بازارچه را افزایش می دهد و به بهبود شرایط اقتصادی بومیان منطقه،  کمک می کند. 
آسیابی گفت: بازدید از انبارهای گمرک اینچه برون هم از دیگر برنامه های حضور در منطقه بود که خوشبختانه با پیگیری هایی که از قبل داشتیم هیچگونه کالای رسوبی در انبارها وجود نداشت.  
رئیس کل دادگستری گلستان در ادامه به ورود شورای حفظ حقوق بیت المال برای حقابه  تالاب های بین المللی استان از سال گذشته  هم اشاره کرد و گفت: با پیگیری به عمل آمده توسط دادستان مرکز استان و اداره کل محیط زیست استان و همکاری آب منطقه ای و با الطاف الهی و بارش‌های پاییزی ، تالاب های آلماگل و آجی گل از وضعیت آبگیری مطلوبی پیدا کرده و تالاب آلاگل هم نسبت به سال قبل ار وضعیت بهتری برخوردار است. 
حیدر آسیابی افزود: برای صیانت از  این سه تالاب و جلوگیری از زمین خواری، طی دو سال گذشته اسناد مالکیت این تالاب ها به نام سازمان جنگل‌ها و مراتع  و منابع طبیعی صادر شده است. 
بررسی مشکلات و نیازهای دادگاه بخش داشلی برون هم از دیگر برنامه های رئیس کل دادگستری و هیئت همراه وی در این  سرکشی از بخش داشلی برون و اینچه برون بود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها