گردان‌ های عزالدین القسام، شاخه نظامی جنبش حماس امروز جمعه، ۸ دسامبر اعلام کرد که در پاسخ به کشتار غیرنظامیان فلسطینی در غزه، شهر اشغالی تل‌آویو را هدف حمله موشکی قرار داده است.
کد خبر: ۱۴۳۴۷۶۴

به گزارش جام جم آنلاین، رسانه‌های اسرائیلی در گزارش‌های خود از این حمله اعلام کردند که «صدای انفجاری قوی در مرکز اسرائیل بدون هشدار قبلی» شنیده می‌شود.

خبرنگار شبکه «الجزیره» هم از سرزمین‌های اشغالی گزارش داد که این انفجار بزرگ بدون هیچ‌گونه هشداری در تل‌آویو رخ داد؛ علت آن، اصابت دو موشک فلسطینی به اهدافی در اسرائیل بود که بدون رهگیری توسط سامانه گنبد آهنین، از سواحل دریا وارد تل‌آویو شد.

دقایقی پیش از بیانیه القسام، رسانه‌های عبری از شنیده‌شدن صدای انفجاری مهیب در حریم هوایی «غوش دان» مرکز تل‌آویو خبر داده و اعلام کرده بودند که ۲ موشک بدون فعال شدن آژیر هشدار، از سوی دریا به اهداف خود در تل‌آویو اصابت کردند.

ارتش رژیم صهیونیستی تا به امروز و در شصت و سومین روز تجاوز خود به غزه، در حال بمباران مناطق مسکونی در نوار غزه است و حملات هوایی خود را تشدید کرده که طی آن ده‌ها فلسطینی در رفح، خان یونس، شهر غزه و جبالیا به شهادت رسیده‌اند.

خبرنگار نظامی شبکه ۱۲ تلویزیون اسرائیل، نیر دِوری امروز در گزارشی تصریح کرد که «تهدید تداوم حملات موشکی از غزه در حال افزایش است و این نشان می‌دهد که دولتِ ما اهتمامی در رسیدگی به وضعیت شهرک‌نشینان در مرز‌های جنوبی و شمالی ندارد».

گردان‌های القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی هم همزمان با حمله موشکی القسام به تل‌آویو اعلام کرد که نظامیان و ادوات جنگی ارتش اسرائیل را در اطراف مرکز فرهنگی در شرق خان یونس با گلوله‌های خمپاره کالیبر ۶۰ هدف قرار داده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها