فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به شناسایی ۱۶ نقطه حادثه خیز در معابر شهر کرمانشاه گفت: رفع این نقاط با حضور و مشارکت دستگاه های متولی سرعت خواهد گرفت.
کد خبر: ۱۴۳۴۵۰۹

جام جم آنلاین؛ سردار “مهدی حاجیان” در حاشیه بازدید از برخی معابر شهر کرمانشاه، در جمع خبرنگاران با اشاره به تدوین برنامه هایی جهت بازدید میدانی مدیران دستگاه های اجرایی و مسئولان کرمانشاه از نقاط حادثه خیز این شهر گفت: امروز با همراهی شهردار، معاون دادستان، مدیر دفتر فنی استانداری و تعدادی از مدیران دستگاه های اجرایی به صورت میدانی از برخی نقاط بازدید صورت گرفت و تصمیمات خوبی برای رفع نواقص و مشکلات آنها اتخاذ شد.

وی با اشاره به فوت ۹۱ نفر در حوادث ترافیکی درون شهری کرمانشاه طی هشت ماهه امسال و رشد ۱۵ درصدی افراد جان باخته نسبت به مدت مشابه سال قبل، گفت: نمی توانستیم همینگونه بنشینیم و نظاره گر مرگ همشهریان خود باشیم، بنابراین تصمیم گرفتیم در بازدیدهای میدانی هرچه سریعتر نسبت به رفع نقاط حادثه خیز اقدام کنیم.

حاجیان با اشاره به شناسایی ۱۶ نقطه حادثه خیز در کرمانشاه، گفت: در بازدید صورت گفته مقرر شد شهرداری نسبت به نصب پل عابر پیاده، سرعت‌کاه و نصب نرده در وسط معابر به منظور جلوگیری از تردد عرضی شهروندان و عابران پیاده اقدام کند.

رئیس پلیس استان تاریکی و کم نور بودن برخی معابر را از علل اصلی وقوع سوانح رانندگی برشمرد و گفت: برای حل این مشکل نیز شرکت توزیع برق استان قول مساعد داد.

وی با بیان اینکه پلیس به عنوان خادم مردم و ضابط قانون مشکلات و مطالبات آنها را به صورت جدی پیگیری خواهد کرد، گفت: خوشبختانه دستگاه های اجرایی نیز همکاری خوبی دارند و همه متحد و متفق القول هستند تا کار اصلاح نقاط حادثه خیز هرچه سریعتر انجام گیرد.

حاجیان با بیان اینکه پلیس برای مردم، از مردم و پشتیبان و پناهگاه آنهاست، گفت: من و همه همکارانم قول داده ایم که آسایش خود را فدای امنیت و آرامش مردم کنیم و در این راه مقدس هم با همه توان ایستاده ایم.

رفع نقاط حادثه خیز معابر کرمانشاه سرعت می‌گیرد

بازدید میدانی ۲ ساعته رئیس پلیس استان و همراهان، از بزرگراه امام خمینی (ره) و بزرگراه شهید سلیمانی و نقاط حادثه خیز شناسایی شده آغاز و با بازدید از میدان نیایش خاتمه یافت.

طول معبر بزرگراه امام خمینی(ره) به ۷۶۰۰ متر می رسد که طی سالهای ۱۴۰۰، ۱۴۰۱ و ۸ ماهه ۱۴۰۲ در مجموع ۵۰ نفر در حوادث رانندگی به وقوع پیوسته در این بزرگراه جان خود را از دست داده و ۲۷۰ نفر هم زخمی شده اند.

بزرگراه شهید سلیمانی نیز  ۵۲۰۰ متر طول دارد و طی سال های ۱۴۰۰، ۱۴۰۱ و ۸ ماهه امسال در مجموع ۳۹ نفر در حوادث رانندگی حادث شده در این بزرگراه کشته و ۲۳۱ نفر هم زخمی شده اند.

 
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها