مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس از بهره‌برداری ۱۰ پروژه سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری در بافت تاریخی شیراز خبر داد.
کد خبر: ۱۴۳۴۳۲۴

به گزارش جام جم آنلاین ، سید مؤید محسن‌نژاد امروز ۱۴ آذرماه گفت: به‌زودی شاهد بهره‌برداری ۱۰ پروژه اقامتی سنتی و زائرسرا در بافت تاریخی شیراز خواهیم بود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس ادامه داد: این پروژه‌ها که شامل ۱۰ خانه تاریخی در حال مرمت و تجهیز می‌باشند با پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصد بالا در حال آماده‌سازی هستند که به‌زودی شاهد بهره‌برداری از آن خواهیم بود.

محسن‌نژاد ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود با بهره‌برداری از این پروژه‌های گردشگری شاهد ایجاد اشتغال مستقیم برای حدود ۵۰ نفر باشیم.

وی افزود: صنعت گردشگری به‌عنوان یک صنعت پویا می‌تواند موجب توسعه و رشد اقتصادی جوامع مقصد شود، سرمایه‌گذاری و فعالیت‌های بخش خصوصی در صنعت گردشگری با افزایش شاخص‌های اقتصادی و رفاه اجتماعی جوامع همراه بوده و توسعۀ زیربنایی را دربر دارد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس ادامه داد: پروژه‌های موردنظر از پروژه‌های هستند که توسط بخش خصوصی در دست اجرا است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها