واحد امور سهام شركت صنايع مس افق كرمان خبرداد :

افزایش سودآوری 73 درصدی شرکت های تابعه نماد فافق

با ارزیابی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛

شركت زيرمجموعه فافق دانش بنیان فن آور شد

با ارزیابی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ شرکت تولیدی شیمیایی و معدنی سرچشمه هامون یک شرکت دانش بنیان فن آور شناخته شد. 
با ارزیابی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ شرکت تولیدی شیمیایی و معدنی سرچشمه هامون یک شرکت دانش بنیان فن آور شناخته شد. 
کد خبر: ۱۴۳۱۹۹۷

به گزارش جام جم آنلاین کرمان؛ عباس پورافغان، مديرعامل هلدينگ صنايع مس افق كرمان اعلام كرد: شرکت تولیدی شیمیایی و معدنی سرچشمه هامون از شرکت های زیر مجموعه این هلدینگ یک شرکت دانش بنیان فن آور شناخته شد.
 

وی افزود: شركت تولیدی شیمیایی و معدنی سرچشمه هامون با توجه به سطح علمی کارشناسان، کیفیت محصولات و نیز نحوه تولید محصول موردنیاز صنایع کشور، با نظر کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت ها و موسسات دانش بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به‌عنوان شرکت دانش‌بنیان فن آور شناخته شده است .
 

وی، افزود: عنوان محصول دانش بنیان فن آور در زمینه ماده شیمیایی نشان دهنده توانمندی این شرکت در عرصه دانش و فناوری در سطح کشور می باشد كه این موضوع از ظرفيت بالای تخصص و مهارت در نيروی انسانی اين شركت نشأت می گیرد.
 

پورافغان، اظهار داشت: بر این اساس، شركت تولیدی شیمیایی و معدنی سرچشمه هامون نیز همانند سایر شرکت های دانش بنیان می تواند از برنامه های حمایتی همچون معافیت ها و تسهیلات گمرکی، تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی، تسهیلات صندوق توسعه ملی، تسهیلات حمایت از صادرات و تبادل فناوری، تبلیغات در صدا و سیما و سایر تسهیلات در نظر گرفته شده برای اینگونه شرکت ها، استفاده نماید.
 

وی همچنين با اشاره به ظرفيت فعلی توليد 36 هزار تنی محصول سولفات سديم اين شركت تصریح کرد :از سال آینده شركت تولیدی شیمیایی و معدنی سرچشمه هامون به ظرفیت تولید 54 هزار تن در سال خواهد رسید که نوید حرکتی نو در حوزه مواد شیمیایی خواهد بود.
 

مدیرعامل هلدینگ صنایع مس افق کرمان ضمن اشاره به چشم انداز آتی شرکت ملی صنایع  مس ایران در جهت افزایش تولید محصولات مس اظهارداشت: قطعا با سرعت تغییرات جهانی و افزایش تقاضا برای اين فلز گران بها شاهد رشد وتوسعه در شرکت های فعال در این زمینه و سرمایه گذاری در صنايع پائین دست صنعت مس خواهيم بود كه روند فعلی و حركت پرشتاب صنايع به سمت فناوری های نو و دانش بنيان می تواند راهگشای عقب ماندگی در اين حوزه و افزايش شتاب درخلق ثروت باشد.
 

پورافغان، يادآور شد: مجموعه‌های دانش‌بنیان با توجه به در اختیار داشتن دانش فنی و مهندسی و حضور چشمگیر متخصصین جوان، قطعاً  شاهد جهش تولید و شكوفايی صنعت درچنین مجموعه‌هایی خواهيم بود. 
 

وی در پايان تکمیل زنجیره ارزش، و ایجاد ارزش افزوده بیشتر،را از عمده برنامه های مهم در مسیر خودکفایی درهلدینگ صنایع مس افق کرمان برشمرد و تصریح کرد: با ریل گذاری انجام شده می توانیم شاهد ادامه روندرشد، توسعه و سودآوری دراین هلدینگ باشیم.
 

وی ضمن عرض تبریک به همه ذینفعان، بویژه مدیران، کارکنان متعهد، خدوم و توانمند شرکت هاموکم، اظهار امیدواری کرد تا با حمایت همه جانبه دست اندرکاران صنایع معدنی و صنعتی کشور به خصوص شرکت ملی صنایع مس ایران و با مساعدت و پشتیبانی سهامداران شرکت و نیز صبر و بردباری، همدلی و وفاق کارکنان بخش های مختلف، موفقیت های بیشتری را برای شرکت هاموکم (سرچشمه هامون) شاهد باشیم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها