قصه‌گویان برگزیده بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در بخش‌های کلاسیک و مدرن، آیینی و سنتی، زبان اشاره، جایزه ویژه لبخند و جایزه ویژه سردارسلیمانی در استان کرمان شناخته شدند.
قصه‌گویان برگزیده بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در بخش‌های کلاسیک و مدرن، آیینی و سنتی، زبان اشاره، جایزه ویژه لبخند و جایزه ویژه سردارسلیمانی در استان کرمان شناخته شدند.
کد خبر: ۱۴۳۱۸۰۲

به گزارش جام جم آنلاین کرمان؛ هیات داوران بیست و پنجمین جشنواره بین­‌المللی قصه­‌گویی استان کرمان شامل مهتاب سارونی، زهره منتظری، شیرین کیخایی، بابک دقیقی و زکیه سالاری قصه‌گویان برگزیده این مرحله از جشنواره را در بخش‌های مدرن و کلاسیک، آیینی و سنتی، زبان اشاره، سردار سلیمانی، قصه‌ی لبخند، قصه‌ی کودکان مظلوم غزه و همچنین قصه‌های نیروی انتظامی به شرح زیر معرفی کردند.

بخش پدربزرگ و مادربزرگ‌­ها:

برگزیده: معصومه جهانبانی با قصه «مرد روزهای سخت»

شایسته تقدیر: صغری خواجویی‌نژاد با قصه «یک دیزی وهزار دردسر» و مهین شهمرادزاده با قصه  «فرمانده»

دختران و پسران بخش مدرن و کلاسیک:

رتبه اول: میثم منصوری با قصه «گوش گوشی»

رتبه دوم: فاطمه‌سادات قل‌هواللهی با قصه «مادر»

رتبه سوم: نازنین خواجویی با قصه «هی با من دوست می شی»

شایسته تقدیر: ریحانه غلامی با قصه «پرنده طلایی»، هانیه شیری با قصه «اکبرخاکشیر» و کوثر حسینی با قصه «هرچی دیدی هیچی نگو»

زنان و مردان بخش مدرن کلاسیک:

رتبه اول:احسان بحرینی با قصه «مهندس برق کشانی»

رتبه دوم: رسول تورنجی با قصه «گنجشک اشی‌مشی»

رتبه سوم: محمدستوده نیا با قصه «خروس زری وپیرهن پری»

شایسته تقدیر:وجیه بهارستان با قصه «پادشاه بزرگ غول‌ها»، فاطمه اعلایی با قصه «رمال باشی‌قلابی» و مهرانگیرفخاری با قصه «دختر نارنج و ترنج»


دختران و پسران بخش آیینی و سنتی:

رتبه اول: .فاطمه زهرا سالاری با قصه «نام آور»

رتبه دوم: فاطمه زهرا علی توکلی با قصه «سهراب و گرد آفرید»

رتبه سوم: مونامیرشکاری با قصه «گردآفرید وسهراب»

شایسته تقدیر:نیایش حسینی‌نوه باقصه «نبرد رستم واشکبوس»، زهراعلیمرادی باقصه «زال‌وسیمرغ»

 

زنان و مردان بخش آیینی و سنتی:

رتبه اول: لیلی خسروی با قصه «نقل نامداران»

رتبه دوم: سیدعلی حسینی‌نسب با قصه «عروسی زال ورودابه»

 

بخش زبان اشاره:

رتبه اول : روشنک کیومرثی با قصه «تفکرات کوچک»

شایسته تقدیر: مهلا رجب‌زاده با قصه «کوچولوی گمشده»

بخش سردار سلیمانی:

برگزیده : فرزانه ایران‌نژاد با قصه «حق انگشتر»

شایسته تقدیر: حمیده امان الهی با قصه «راز سنگ»، فرزانه خسروی با قصه «راز سیب»

 

بخش قصه‌ی لبخند:

برگزیده: طیبه اعتمادی با قصه «ماه عسل»

شایسته تقدیر: مریم دیندار با قصه «سفر بیادماندنی»

 

بخش قصه‌های نیروی انتظامی:

برگزیده: حسین سعیدی با قصه «مبارزه با مواد مخدر»

شایسته تقدیر:حسین جمالی‌زاده با قصه «عبور و مرور وسایل نقلیه»

 

بخش قصه‌های کودکان مظلوم غزه:

فاطمه‌سما جهان‌آبادی، رقیه علیمرادی، طاها علی‌توکلی و فاطمه بهره‌مند(بخش بزرگسال)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها