حزب الله لبنان عصر چهارشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که در راستای حمایت از مقاومت فلسطین در نوار غزه، سه پایگاه متعلق به نیروهای اشغالگر را هدف قرار داده است.
حزب الله لبنان عصر چهارشنبه در بیانیه‌ای اعلام کرد که در راستای حمایت از مقاومت فلسطین در نوار غزه، سه پایگاه متعلق به نیروهای اشغالگر را هدف قرار داده است.
کد خبر: ۱۴۳۱۰۹۵

به گزارش ایرنا، در بیانیه‌ اول حزب الله آمده که نیروهای مقاومت اسلامی لبنان روز چهارشنبه با هدف قرار دادن پایگاه «اومیم»، تلفات قطعی به اشغالگران صهیونیست وارد کرده است.

در بیانیه دوم حزب‌الله که عصر امروز منتشر شده است، آمده که پایگاه صهیونیستی «رویسات العلم» در شمال فلسطین اشغالی را با تسلیحات مناسب هدف قرار داده است.

حزب‌الله در بیانیه‌ای دیگر اعلام کرد که عصر امروز همچنین پایگاه صهیونیستی موسوم به «برکة ریشا» را هدف قرار داده است.

روز سه شنبه نیز منابع خبری از حملات موشکی دقیق حزب الله لبنان به مواضع نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی خبر دادند و مقاومت اسلامی لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد که موضع نظامی برکه ریشا و اطراف آن را هدف حملات موشکی خود قرار داده است.

حزب الله لبنان در این باره اعلام کرد که اهداف تعیین شده در این حمله به صورت دقیق و مستقیم هدف قرار گرفته شدند.

در همین راستا شبکه الجزیره اعلام کرد که ۲ موشک هدایت شونده به موضع نظامی رویسات العلم ارتش رژیم صهیونیستی در منطقه تلال کفر شوبا اصابت کرده است.

شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی در این باره گزارش داد که یک موشک ضد زره به پایگاه ارتش رژیم صهیونیستی در الجلیل علیا اصابت کرده است.

بر پایه گزارش این شبکه، این چهارمین حمله به پایگاه مذکور طی روز جاری بوده است.

به گزارش ایرنا، حزب‌الله لبنان طی روزهای اخیر و در پی جنایات هولناک رژیم صهیونیستی در نوار غزه و به خاک و خون کشیده شدن شمار زیادی از فلسطینی‌ها در این شهر، مواضع نظامی این رژیم را در شمال سرزمین‌های اشغالی هدف قرار داده؛ موضوعی که سبب هراس صهیونیست‌های شهرک نشین در این مناطق شده است.

ارتش رژیم صهیونیستی نیز طی روزهای گذشته مناطق مرزی لبنان را هدف حملات توپخانه‌ای قرار داده است.

تاکنون ده‌ها هزار صهیونیست از ترس حملات مقاومت از شهرک‌های مرزی لبنان خارج شده‌اند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها