آمار تلفات ارتش رژیم صهیونیستی با اعلام اسامی ۲ افسر کشته‌شده در درگیری‌های روز گذشته در نوار غزه به ۴۹ نفر رسید؛ ۴ نظامی صهیونیست دیگر هم زخمی شده‌اند.
کد خبر: ۱۴۳۱۰۳۳

به گزارش جام جم آنلاین، ارتش رژیم اشغالگر بامداد امروز، چهارشنبه ۱۵ نوامبر اعلام کردند که در جریان نبردهای ساعات گذشته در شمال نوار غزه، ۲ افسر اسرائیلی با درجه سروانی کشته و ۴ نظامی صهیونیست دیگر به شدت مجروح شده‌اند.

طبق گزارش شبکه «المیادین»، بر اساس بیانیه ارتش رژیم صهیونیستی، این دو افسر کشته‌شده، معاون فرمانده یک دسته در گردان ۹۲۱۷ در تیپ «النقب» و معاون فرمانده یک گروه از گردان «شاکید» هستند.

خبرنگار المیادین امروز گزارش داد که مقاومت فلسطین در حال مقابله با تهاجم اسرائیل در بیش از یک محور در غزه و آماده‌سازی سربازان و خودروهای بیشتر است.

براساس آمار اعلامب تل‌آویو، به این ترتیب تعداد کشته شدگان ارتش اسرائیل در نبردهای زمینی در غزه به ۴۹ نفر و از ۷ اکتبر به ۳۶۸ نظامی صهیونیست و ۵۹ افسر پلیس اسرائیلی رسید.

روزنامه عبری «یدیعوت آحارونوت» روز جمعه، دهم نوامبر با انتشار گزارشی اعلام کرده بود: «از آغاز جنگ با حماس تاکنون، حدود ۱۰۰۰۰ موشک، شلیک و ده‌ها پهپاد از غزه، لبنان، سوریه و یمن به سمت اسرائیل روانه شده است».

در بخش پایانی گزارش یدیعوت آحارونوت اشاره شده بود:«برآوردها نشان می‌دهد که ارتش اسرائیل در صورت گسترش و تداوم عملیات زمینی خود در غزه، حدود ۴۰۰ سرباز دیگر را از دست خواهد داد».

«اسماعیل هنیه»، رئیس دفتر سیاسی حماس نیز در این باره تاکید کرده بود که طبق اطلاعات و مشاهدات میدانی نیروهای القسام، تلفات در صفوف اشغالگران بسیار بیشتر از آن چیزی است که تل‌آویو اعلام می‌کند؛ آمار واقعی همه را شوکه خواهد کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها