ادعای تل‌آویو دروغ از آب درآمد

خبری از سلاح در بیمارستان شفا نیست

رسانه‌های عبری زبان اذعان کردند که در حمله نظامیان صهیونیست به بیمارستان شفا در غزه هیچ سلاح و یا اسیر صهیونیستی پیدا نشده است.
کد خبر: ۱۴۳۱۰۱۰

به گزارش جام جم آنلاین، رسانه‌های عبری زبان اذعان کردند که نظامیان صهیونیستی که به بیمارستان شفا در غزه حمله کرده اند هیچ سلاح و یا اسیر اسرائیلی در داخل ساختمان این بیمارستان پیدا نکردند.

مسئولان رژیم صهیونیستی پیش از این مدعی شده بودند که نیروهای مقاومت فلسطین از بیمارستان شفا به عنوان مقر خود و محل نگه داری سلاح و اسرای صهیونیست استفاده می‌کنند. رسانه‌های عبری زبان نیز با انتشار تصاویر مربوط به یک شکاف روی زمین نزدیک بیمارستان شفا مدعی شده بودند که این شکاف و دریچه نشان دهنده وجود مقرهای زیرزمینی حماس است اما بعداً معلوم شد که این دریچه مربوط به محل تهویه زیرزمین بیمارستان بوده است.

خبرنگار شبکه المیادین گزارش داده است که در جریان حمله عناصر ارتش رژیم صهیونیستی به بیمارستان شفا طی بامداد امروز تعدادی از فلسطینی‌های مستقر در این بیمارستان به شهادت رسیده و تعدادی نیز زخمی شدند. علاوه بر آن جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی مناطق اطراف بیمارستان شفا را نیز درهم کوبیدند.

محمد زقوط مدیرکل بیمارستان‌های نوار غزه تاکید کرد: جنگنده‌های ارتش رژیم صهیونیستی بیمارستان شفا را هدف حملات خود قرار داده و عناصر این رژیم نیز به این بیمارستان یورش برده و به بیماران بستری در این مکان حمله کردند.

وی در ادامه افزود: اشغالگران صهیونیست علاوه بر بیمارستان شفا به بیمارستان‌های دیگر نوار غزه نیز حمله کرده‌اند اما هیچ خبری از نیروهای حماس یا دیگر گروه‌های فلسطینی در این بیمارستان‌ها نبوده است.

جنبش حماس نیز با صدور بیانیه‌ای رژیم اشغالگر و دولت آمریکا و جو بایدن رئیس جمهور این کشور را مسئول کامل تبعات ناشی از یورش اشغالگران به بیمارستان شفا دانست.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها