در گزارش زیر به بررسی قیمت اجاره خانه ۵۰ متری در مناطق مختلف تهران خواهیم‌ پرداخت.
کد خبر: ۱۴۳۰۸۰۲

به گزارش جام جم آنلاین، اگر قصد اجاره یک خانه ۵۰ متری در مناطق مختلف تهران را دارید، گزارش امروز ما را از دست ندهید.

اگر قصد اجاره یک  واحد ۵۰ متری در  میدان انقلاب  را دارید، یک واحد ۱۲ ساله را با رهن کامل ۴۰۰ میلیون تومانی برای اجاره آگهی شده است.

اگر به دنبال واحد دیگری در جمال‌زاده هستید می‌توانید یک خانه یک خوابه ۵۰ متری که آسانسور،انباری دارد را با پول پیش ۲۰۰ میلیونی و اجاره ۱۰ میلیونو ۲۰۰ هزار تومانی در جمال‌زاده کرایه کنید.

اگر واحدی در فاطمی مد نظر دارید، باز یک واحد دیگری که ۵۰ متری است و یک خوابه و پارکینگ دارد را با رهن ۲۰۰ میلیون و اجاره ۱۲ میلیون تومانی در فاطمی برای اجاره قیمت گذاری شده است.

همچنین یک واحد دیگری در پاسداران با متراژ ۹۲ متر در حالی که نوساز است را با پول پیش ۳۰۰ میلیونی و اجاره ۱۰۰ هزار تومانی برای اجاره آگهی شده است.

اگر در بلوار کشاورز به دنبال خانه ۵۰ متری هستید باز یک واحد که آسانسور،پارکینگ دارد را با پول پیش ۱۵۰ میلیون و اجاره ۱۶ میلیون تومانی در بلوار کشاورز کرایه کنید.

همچنین واحد دیگری در میدان ولیعصر با متراژ ۵۰ متری یک خوابه که انباری دارد این واحد را می‌توانید با ودیعه  ۱۰۰ میلیون تومان و اجاره ماهانه ۱۲ میلیون تومانی در میدان ولیعصر کرایه کنید.

اگر واحد ۵۰ متری در دانشگاه تهران مد نظر دارید یک واحدی که ۱۲ ساله است را با رهن ۳۰۰ میلیون و اجاره ۳ میلیون تومانی در  دانشگاه تهران کرایه کنید.

 با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره قیمت رهن و اجاره خانه ۵۰ متری در مناطق مختلف تهران به دست خواهید آورد.

جدول | نرخ اجاره خانه ۵۰ متری در مرکز تهران

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها