استاندار کرمان در دیدار با رییس دانشگاه فنی و حرفه ای کشور اعلام کرد:

نیازمند مهارت‌افزایی برای اشتغال جوانان در کرمان هستیم

استاندارکرمان گفت: دانشگاه پیام‌نور با ایجادظرفیت برای گروه‌های مختلف، عدالت آموزشی ایجاد کرده است.
کد خبر: ۱۴۳۰۰۴۹

به گزارش جام جم آنلاین کرمان؛ محمدمهدی فداکار، در دیدار رئیس دانشگاه پیام نور کشور عنوان کرد: پیام‌نور ظرفیت منحصر به فردی در حوزه آموزشی کشور است که بنا به ضرورت مناطق در اقصی نقاط کشور هم توسعه پیدا کرد.

وی بیان داشت: ساماندهی دانشگاه‌ها بنا به اقتضائات مناسب است، اما حذف آنها اقدام صحیحی نیست.

استاندارکرمان عنوان کرد: دانشگاه پیام‌نور، ظرفیت آموزشی را برای گروه‌های مختلف فراهم کرده و عدالت آموزشی به وجود آورده است.

فداکار، ابرازداشت: نسبت هزینه‌های دانشگاه پیام‌نور به دیگر دانشگاه‌ها نیز پایین‌تر است و دانشجویان موفقی نیز از این واحدهای دانشگاهی فارغ‌التحصیل می‌شوند.

وی تصریح کرد: دانشگاه پیام‌نور برای جنوب استان ضروری است و حتما باید حفظ شود.

 رشد 10 درصدی پذیرش دانشگاه پیام‌نور

ابراهیم تقی‌زاده، رئیس دانشگاه پیام‌نور کشور در این دیدار گفت: سازمان سنجش امسال حدود ۱۵۰ هزار نفر را به دانشگاه پیام‌نور معرفی کرده که ۸۱ هزار نفر تاکنون ثبت‌نام و انتخاب واحد کردند.

وی از رشد ۱۰ درصدی پذیرش دانشجو در دانشگاه پیام‌نور خبر داد و افزود: ۳۰ درصد قبول شدگان آزمون استخدامی معلمان از دانشگاه پیام‌نور کشور است.

تقی‌زاده، گفت: در راستای چابک سازی نیز، 130 واحد و مرکز دانشگاهی پیام‌نور در سطح کشور آمادگی برای تجمیع را اعلام کرده‌ایم.

رئیس دانشگاه پیام‌نور کشور با بیان اینکه امسال ۲۰۰ نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه مامور هستند، عنوان کرد: درتلاش هستیم که اتکای دانشگاه به بودجه‌های دولتی کم شود که این برنامه‌ریزی انجام شده و به یکی دو سال زمان نیاز داریم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها