رژیم اشغالگر به بمباران زنان، سالمندان، کودکان و تخریب منازل بر سر ساکنان در نوار غزه بسنده نکرده و هم اکنون کمر به جنگ با نان مردم این باریکه بسته است.
کد خبر: ۱۴۲۹۹۰۹
تعداد بازدید : 11

به گزارش جام جم آنلاین، خبرنگار شبکه العالم در نوار غزه گزارش داد: در شمال غزه به دلیل بمباران مکرر رژیم صهیونیستی و عدم امکان تامین آرد، هم اکنون با تمام شدن ذخیره آرد، نانوایی‌ها دیگر فعال نیستند.

این گزارش می‌افزاید: این وضعیت ۹۰۰ هزار فلسطینی را در خطر قحطی قریب الوقوع قرار داده است.

خبرنگار العالم همچنین گزارش داد، جنگنده‌های رژیم صهیونیستی کاروان کمک‌های پزشکی صلیب سرخ را که به سمت بیمارستان الشفاء در غزه در حرکت بود، نیز هدف قرار دادند.

در همین زمینه جمعیت صلیب سرخ اعلام کرد که تعدادی از کاروان‌های کمک رسانی در شمال غزه هدف بمباران قرار گرفت همان طور که پیش از این نیز برخی از کارکنان این جمعیت از سوی رژیم صهیونیستی هدف قرار گرفتند.

خبرنگار العالم خاطرنشان کرد: آخرین قتل عام رژیم اشغالگر در نوار غزه در محله شجاعیه بود که هدف بمباران وحشیانه قرار گرفت به طوری که منجر به شهادت ۱۵ فلسطینی و زخمی شدن تعدادی دیگر شد.

وی با بیان اینکه ارتباطش با برادرش در محله شجاعیه قطع شده است، خاطرنشان کرد: از دست دادن تماس، رنج دیگری را برای خانواده‌های فلسطینی ایجاد کرده است، زیرا نگران از دست دادن آنان می‌شوند.

خبرنگار العالم گزارش داد: صحنه‌ای که هر ساعت در بیمارستان شهدای الاقصی تکرار می‌شود، برپایی نماز میت برای شهداست که به سرعت و با تعداد اندکی نمازگزار اقامه می‌شود و این در حالی است که برخی شهدا گمنام هستند و به صورت جمعی دفن می‌شوند، زیرا قبرستان‌ها ظرفیت ندارد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها