استاندار کرمان در نشست شورای هماهنگی دفاع مقدس استان کرمان با اشاره به اعتبارات و برنامه‌های متعدد در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت عنوان کرد: ساماندهی و اطلاع‌رسانی مناسب این برنامه‌ها به اثربخشی بیشتر کمک خواهد کرد.
کد خبر: ۱۴۲۹۸۰۱

به گزارش جام جم آنلاین کرمان؛ محمدمهدی فداکار، افزود: همه اعتبارات و برنامه‌ها در حوزه ایثار و شهادت در مدارس، دانشگاه‌ها، جمع‌های کوچک و غیره برای رضای خداوند و دینی است که شهدا به گردن ما دارند، پس باید ساماندهی و اطلاع‌رسانی مناسب نیز داشته باشیم. 


استاندار کرمان به تدوین نقش ادارات و سازمان‌ها در دوران دفاع مقدس پرداخت و گفت: در خصوص چاپ کتاب شهدای ارگان‌ها و دستگاه‌های اجرایی و ساخت فیلم دفاع مقدس باید ساختاری تعریف و به ادارات اعلام شود. 

محمود مهدوی‌فرد، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان با اشاره به تشییع پیکرهای مطهر280 شهید گمنام تازه تفحص شده دوران دفاع مقدس در ایام فاطمیه گفت: استان کرمان درخواست میزبانی از ۲۸ شهید گمنام را به ستاد کشوری اعلام کرده تا در صورت موافقت در ۲۸ نقطه از استان تشییع و تدفین شوند. 

وی با اشاره به وجود بابرکت ۳۱۳ شهید گمنام در استان کرمان افزود: شهدای تازه تفحص شده همزمان با ایام فاطمیه و در سالروز شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها، در استان تشییع و تدفین خواهند شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها