امروز نگاهی به قیمت رهن کامل آپارتمان در پیروزی داریم و بررسی می‌کنیم خانه دو خوابه در پیروزی با چه مشخصاتی می‌تواند خانه رهن کرد.
کد خبر: ۱۴۲۹۳۱۴

به گزارش جام جم آنلاین، خیابان پیروزی (با نام پیشین فرح آباد)، واقع در شرق تهران از مهم‌ترین خیابان‌های محله‌های دوشان تپه و نیرو هوایی واقع در منطقه ۱۴ شهرداری تهران می‌باشد. این خیابان از سمت باختر به میدان شهدا (ژاله سابق) یا همان دروازه دوشان تپه و از سمت خاور به میدان شهید کلاهدوز (انت‌های خیابان سی متری نیروی هوایی) منتهی می‌شود. اگر به دنبال واحد دو خوابه با رهن کامل در پیروزی هستید گزارش امروز ما را از دست ندهید.

اگر قصد اجاره واحد دو خوابه در پیروزی دارید یک واحد با متراژ ۷۵ متر که دارای تمام امکانات است را با مبلغی بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان رهن کنید. 

واحد دیگر با متراژ ۱۰۵ متر که دو خوابه است و آسانسور، پارکینگ و نوساز است را در پیروزی با ودیعه ۹۰۰ میلیون تومان کرایه کنید.

همچنین واحد دیگر ۱۷ ساله با متراژ ۹۳ متر که دارای دو اتاق خواب، انباری و پارکینگ، آسانسور است در پیروزی این واحد را با رهن کامل ۶۶۰ میلیون تومان می‌توانید کرایه کنید.

اگر واحد ۹۰ متری مد نظر دارید، باز واحدی دیگری که ۴ ساله است و دو اتاق خواب دارد باید ۶۵۰ میلیون تومان برای این واحد در پیروزی پرداخت کنید.

اگر واحدی کوچکتر می‌خواهید باز واحدی که ۵۸ متر است و ۲ اتاق خواب دارد را می‌توانید با رهن کامل ۵۰۰ میلیون تومان در پیروزی برای اجاره آگهی شده است.

برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای رهن کامل یک واحد دو خوابه در مناطق پیروزی و با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه‌ای برای رهن نیازمند هستید.

 با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت‌ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره هزینه رهن کامل خانه دو خوابه در پیروزی به دست می‌آورید.

جدول | قیمت اجاره واحد دوخوابه در شرق تهران

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها