رضامراد صحرایی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه پیام شهدای دانش آموز این است که ما نسلی تربیت می کنیم که مقابل شیطان باشد افزود: خواه شیطان بزرگ و خواه شیطانچه های کوچک منطقه ، امروز از اینجا نوری به دل بچه های مظلوم غزه تابیده می شود می‌بینند که دانش آموزان این کشور آماده شده اند تا دستشان را به دست امام زمان بدهند.
کد خبر: ۱۴۲۹۲۹۶

 به گزارش جام جم آنلاین ،وزیر آموزش و پرورش روز یکشنبه در اجتماع دانش آموزان شیراز در آستان مقدس حضرت شاهچراغ (ع) اظهار داشت : پیام دانش‌آموزان شهید این است که خون حاج قاسم در خون شما دانش آموزان به جوش است و اگر آرشام و محمدرضا را شهید کردند امروز هزاران دانش آموز راه این شهیدان را ادامه می دهند .

وزیر آموزش و پروش تاکید کرد :دولت اسلامی در تراز مورد انتظار امام به دست شما نوجوانان تشکیل می شود ، انقلاب اسلامی نسلی را پرورده که نه تنها ظالم نیست بلکه مظلوم هم نیست و یار مظلومان است.

صحرایی بیان داشت : دست مریزاد که شما دانش آموزان پرچم افتخار را در دست دارید ، این  همان کاری است که شهدا و  ایثارگران را شاد کرد  و نشان می دهد پیام آنها به شما  رسیده است ،  شیراز به تنهایی می‌تواند برای تمام دنبا پیام داشته باشد که عزت و عظمت ایران پیام  دانش آموزان شیراز است ، باید شکر کنیم که پیام شهید فهمیده ها در یکایک مدرسه های کشور ترویج یافت و شکوفا می شود.

وزیر آموزش و پرورش افزود: این راه افتخار آمیز شما  قابل قیاس با هیچ انقلابی در هیچ جای دنیا نیست ، پیام شما یک حرف ساده دارد که ما به قله نزدیک شده ایم و دل و جان ما پر از امید است و همه دانش آموزان نماد امیدند ،  امروز استکبار یک توطئه  جهانی به راه انداخته  و به دنبال ترویج ناامیدی است و شما این توطئه را خنثی کردید.دانش آموز ایرانی جهانی اندیش و وطن دوست است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها