با توجه به عدم ثبت مدارک تیم بانوان گرگان در سامانه فدراسیون بسکتبال، مسابقه شهرداری گرگان و مهرسان برگزار نمی‌شود.
با توجه به عدم ثبت مدارک تیم بانوان گرگان در سامانه فدراسیون بسکتبال، مسابقه شهرداری گرگان و مهرسان برگزار نمی‌شود.
کد خبر: ۱۴۲۹۱۳۵
نویسنده شبیر دائمی

به گزارش  جام جم آنلاین از گرگان در هفته نخست لیگ برتر بسکتبال بانوان قرار بود دو تیم بانوان گرگان و مهرسان تهران به مصاف هم بروند که این بازی به دلیل ثبت نشدن مدارک تیم گرگان برگزار نمی‌شود و نتیجه 20 بر صفر به سود مهرسان ثبت خواهد شد.

ماجرای حضور یا عدم حضور تیم شهرداری گرگان به چند ماه قبل مربوط می‌شود که با وجود کسب عنوان نایب قهرمانی لیگ سال گذشته انصراف خود را از حضور در لیگ امسال اعلام کرد.

مسئولان فدراسیون و همچنین شهرداری و مسئولان شهر گرگان رایزنی‌های زیادی برای حضور این تیم پرطرفدار گرگانی کردند که در نهایت قرار شد در لیگ برتر امسال شرکت کند هر چند چالش نداشتن مهره‌های کلیدی را داشت؛ چون تمام بازیکنان فصل قبل به تیم‌های مختلف پیوسته‌اند. در حالی‌ که هفته نخست لیگ برتر از فردا آغاز می‌شود، تیم گرگان هنوز مدارک بازیکنان و کادر مربیان را در سامانه فدراسیون بسکتبال ثبت نکرده و این به معنای برگزار نشدن بازی این تیم با مهرسان در هفته نخست لیگ برتر است.

از طرفی با این شرایط مشخص نیست این تیم یعنی بانوان گرگان در لیگ‌برتر بسکتبال بانوان حضور دارد و آیا عدم ارسال مدارک در سامانه فدراسیون به منزله انصراف از لیگ برتر است یا خیر؟

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها