مسیرهای راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در گلستان اعلام شد
از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان

مسیرهای راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در گلستان اعلام شد

معاون سیاسی دفتر عقیدتی فرماندهی معظم کل قوا

اتفاقات اخیر غزه سیلی بزرگی بر چهره اشقیای دوران معاصر بود

معاون سیاسی دفتر عقیدتی فرماندهی معظم کل قوا گفت: اتفاقات اخیر غزه سیلی بزرگ از ناحیه مظلوم‌ترین افراد عالم بر چهره اشقیای دوران معاصر است .
معاون سیاسی دفتر عقیدتی فرماندهی معظم کل قوا گفت: اتفاقات اخیر غزه سیلی بزرگ از ناحیه مظلوم‌ترین افراد عالم بر چهره اشقیای دوران معاصر است .
کد خبر: ۱۴۲۹۱۱۲
نویسنده شبیر دائمی

 به گزارش جام جم آنلاین از گرگان سردار رسول سنایی راد «معاون سیاسی دفتر عقیدتی فرماندهی معظم کل قوا» صبح امروز در مراسم راهپیمایی 13 آبان اظهار کرد: صهیونیست‌ها در آستانه فروپاشی کامل قرار دارند و رژیم کودک‌کش اسرائیل برای اینکه به خیال خام خود، شکست بزرگش را جبران کند دست به انهدام و بمباران گسترده می‌زند و در یک شب بیش از هزار شهید در غزه را شاهد بودیم. وی با اشاره به اینکه افتخار ما حمایت از جبهه مقاومت است، تصریح کرد: امروز جمهوری اسلامی ایران و بازوی جبهه مقاومت اگر صبوری به خرج می‌دهد زیرا می‌دانند که روند زوال صهیونیستی آغاز شده است و افتخار ما حمایت از مظلومان جهان است.
معاون سیاسی دفتر عقیدتی فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه شهید سلیمانی دست مقاومت را پر کرد، ابراز کرد: اکنون دست جبهه مقاومت روی ماسه قرار دارد و اکنون شاهد جبهه جدیدی در یمن هستیم که پایگاه‌های نظامی آمریکایی را نشانه گرفته است و ظرفیت توسعه دارد.
سردار سنایی راد خاطرنشان کرد: اکنون صهیونیست‌ها در فضای ترس و ارعاب قرار دارند و پیروزی از آن جبهه مقاومت است و رژیم غاصب اسرائیل برای پوشاندن ترس و هراس خود اقدام به بمباران وحشیانه مردم بی‌دفاع غزه می‌کند.
وی با بیان اینکه مردم غزه و فلسطین با اراده‌ای محکم از سرزمین‌شان دفاع می‌کنند، افزود: آمریکایی‌ها فراخوان زدند و تعداد 300 هزار نیرو برای جنگ وارد کردند این در حالی است که هزاران نیروی آماده به رزم و آموزش دیده در غزه وجود دارد و آماده مقابله با رژیم صهیونیستی است. وی بیان کرد: عصر استکبارستیزی در تاریخ انقلاب اسلامی برخاسته از دخالت آمریکا در امور داخلی ایران است و رژیم دست نشانده پهلوی سرسپردگی کاملی برای آمریکا داشت و در مقابل هم آمریکا هر کاری را برای حمایت از این رژیم انجام می داد که یکی از این جنایت ‌ها قتل عام دانش آموزان در ۱۳ آبان سال ۱۳۵۷ بود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها