زاهدان مظلوم
«جام‌جم» از تاثیر حرکات و سخنان برخی جریان‌ها و افراد در وقوع ماجرای تروریستی زاهدان گزارش می‌دهد

زاهدان مظلوم

اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی به همراه استاندار سیستان و بلوچستان، نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی، معاون عمرانی استاندار و مدیرکل راه و شهرسازی این استان امروز چهارشنبه از طرح نهضت ملی مسکن زاهدان بازدید کردند.
کد خبر: ۱۴۲۸۷۷۶

 به گزارش جام جم آنلاین ، دبیر شورای مسکن سیستان و بلوچستان در این بازدید با بیان اینکه صنعت تولید مسکن افزون بر تاثیرات ژرف اجتماعی و فرهنگی به لحاظ اقتصادی نیز دارای اهمیت ویژه‌ای است چرا که مانند موتور رشد و توسعه اقتصاد عمل می‌کند، افزود: ۳۶ هزار و ۶۸۶ واحد طرح نهضت ملی مسکن در این استان با متوسط پیشرفت فیزیکی ۴۷ درصد در حال ساخت است که زمینه اشتغال ۳۷ هزار و ۱۴۵ نفر را فراهم کرده است.

عطاء اله اکبری صیانت از امید و سرمایه مردمی را وظیفه مسوولان دانست و افزود: با توجه به امید آفرینی دولت برای خانه دار شدن مردم، تلاش های شبانه روزی در استان برای اجرای هر چه سریعتر و بهتر طرح نهضت ملی مسکن است بطوریکه نتیجه مثبت آن در کسب رتبه دوم کشوری این استان در اجرای این طرح قابل مشاهده است.

وی طرح نهضت ملی مسکن را گامی موثر و مهم در جهت پاسخگویی به یکی از نیازهای اساسی مردم دانست و تصریح کرد: هدف ما خدمت به مردم با کمک به خانه دار شدن آنهاست و اقداماتی که انجام می دهیم برای این است مردم با خیال آسوده زیر سقف مسکن ملی بروند.

دبیر شورای مسکن سیستان و بلوچستان بیان کرد: تاکنون ۲۲۷ هزار و ۱۷۴ نفر از شهروندان این استان برای خانه‌دار شدن در طرح نهضت ملی مسکن نام‌نویسی کردند که صلاحیت ۳۶ هزار و ۳۴۴ نفر برای انجام فرآیند اداری ساخت خانه تایید شده است.

وی اظهار کرد: همچنین زمین برای ساخت ۱۷۸ هزار و ۸۶۰ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن در این استان در برنامه چهار ساله تامین شده که این تعداد فراتر از برنامه پیش‌بینی یعنی ۱۴۲ هزار و ۲۰۴ واحد است.

اکبری با اشاره به اهمیت ساخت واحدهای ویلایی در قالب طرح نهضت ملی مسکن گفت: زمین برای ساخت ۸۷ هزار ۹۶ واحد ویلایی در تمامی شهرستان های استان بجز زاهدان و چابهار تامین شده که تاکنون زمین برای ساخت هشت هزار و ۶۱ نفر واجد شرایط واگذار شده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها