اسدالله ابراهیمی ـ جام جم آنلاین ـ جلسه هیئت امنا کانون کارآفرینان برتر رسمی خراسان شمالی با حضور استاندار، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و برخی دیگر از مدیران دستگاههای اجرایی با هدف بررسی و رفع مشکلات آنها برگزار شد.
کد خبر: ۱۴۲۸۵۴۵
نویسنده اسدالله ابراهیمی

 محمدرضا حسین نژاد در نشست کانون کارآفرینان خراسان شمالی اظهار کرد: شعار امسال با تولید و رونق اقتصادی گره خورده است از این رو باید حمایت های بیشتری از تولیدکنندگان و صادرکنندگان انجام و شرایط برای توسعه فعالیت کارآفرینان فراهم شود.

وی تصریح کرد: رفع تعهد ارزی از دغدغه‌های مهم صادرکنندگان استان است که در این خصوص پیگیری های لازم از وزارت کشور انجام می شود.

حسین نژاد گفت: در زمینه صادرات کالا نیز باید تمرکز و تاکید بر بازار کشورهای همسایه باشد زیرا که پیش از این تصور می شد، افغانستان نمی تواند بازار خوبی برای محصولات باشد در حالی که سال گذشته مقصد صادرات بسیاری از کالاهای کشور بود.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی با اشاره به کاهش چشمگیر نرخ بیکاری در تابستان امسال گفت: نقش کارآفرینان در ایجاد فضای اشتغال و رونق اقتصادی در منطقه شرایط مطلوب این مهم را فراهم آورده است.

مهدی اسلام خواه همچنین خاطر نشان کرد: نقش کانون کارآفرینان در زیست بوم اشتغال ایجاد شبکه ای موثر بین بخش خصوصی و دولتی است که خوشبختانه استان خراسان شمالی از این ظرفیت برخوردار شده است.

گفتنی است؛ خراسان شمالی با ۲۶ کشور دنیا مراوده تجاری دارد../خراسان شمالی ـ خبرنگار جام جم ـ اسدالله ابراهیمی

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها