فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیاء اعلام کرد:

حضور نظامیان آمریکا در قرارگاه زیرزمینی تل‌آویو

فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیاء گفت: اطلاعات ما نشان می‌دهد که فرماندهان سنتکام و نیرو‌های زمینی و دریایی ارتش آمریکا در قرارگاه زیرزمینی در تل‌ آویو در کنار فرماندهان صهیونیستی به هدایت تهاجم وحشیانه آن‌ها علیه مردم مظلوم فلسطین می‌پردازند.
فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیاء گفت: اطلاعات ما نشان می‌دهد که فرماندهان سنتکام و نیرو‌های زمینی و دریایی ارتش آمریکا در قرارگاه زیرزمینی در تل‌ آویو در کنار فرماندهان صهیونیستی به هدایت تهاجم وحشیانه آن‌ها علیه مردم مظلوم فلسطین می‌پردازند.
کد خبر: ۱۴۲۸۴۵۳

به گزارش جام جم آنلاین، سردار سرلشکر غلامعلی رشید، فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم‌الانبیاء (ص) در جمع فرماندهان، معاونان و مسئولان فراجا با بیان اینکه اهمیت و سنگینی بار مسئولیت هر سازمانی در نیرو‌های مسلح به اهمیت مأموریت و وظایفی است که در کشور بر عهده دارد، اظهار داشت: فرماندهی انتظامی بار مسئولیت سنگین امنیت را در پهنه وسیع جغرافیایی کشور عزیز ایران بر دوش دارد و فرماندهان فداکار و مجاهد انتظامی با غلبه بر چالش‌ها به اجرای مأموریت‌های خود می‌پردازند و تلاش دارند نقش اجتماعی و مردمی خود در برقراری امنیت در شأن ملت بزرگ ایران را به خوبی به انجام رسانند.

سرلشکر رشید با اشاره به اینکه یکی از شاخص‌های قدرت یک دستگاه امنیتی انتظامی همانند فرماندهی انتظامی از نظر امنیتی، مدیریت اغتشاشات است، افزود: اغتشاشگران با حمایت کامل قدرت‌های استکباری در توهم ایجاد بی‌ثباتی در پاییز سال گذشته اقدام به تخریب خیابانی و حمله به کارکنان فداکار پلیس کردند. فرماندهان و کارکنان فداکار انتظامی با مظلومیت و اقتدار و با مدیریت عالی بحران امنیتی، از این آزمون دشوار فائق بیرون آمدند و شهدای عزیزی تقدیم کردند.

فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیاء (ص) گفت: امروز خائنانی که در خارج و تحت حمایت دولتمردان جنایتکار قدرت‌های استکباری وعده‌های پوچ و توهم‌آمیز می‌دادند، احساس شرمندگی، سرافکندگی و شکست می‌کنند.

وی افزود: قدرت برقراری امنیت از سوی فرماندهی انتظامی مقتدر ایران اسلامی بر گوش مزدوران و خائنین به ایران سیلی‌های سختی نواخته و ملت شریف ایران با حمایت از نظام جمهوری اسلامی، تحت رهبری امام خامنه‌ای (مدظله العالی) در کنار فرماندهی انتظامی تهدیدات و چالش‌های امنیتی را مدیریت کردند و این موضوع بیش از گذشته روشن شد که قدرت مستقر در ایران، ریشه در باور‌های اعتقادی، دینی، انقلابی، سیاسی و تمدنی ملت ایران دارد.

رشید تصریح کرد: فرماندهی انتظامی نیز با ایستادگی در برابر ناامنی‌ها و بی ثباتی، دشمن را در باورهایش شکست داد و قدرت آن سازمان در برقراری امنیت اجتماعی و فردی موجب اطمینان خاطر مردم شریف ایران برای پیشبرد اهداف و برنامه‌ها در زندگی کنونی و آینده آن‌ها خواهد شد.

فرمانده قرارگاه مرکزی حضرت خاتم الانبیاء (ص) با ارزیابی و تحلیل تجاوزات وحشیانه و جنایات رژیم اشغالگر قدس علیه مردم بی دفاع فلسطین اظهار داشت: اطلاعات نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی نشان می‌دهد که فرماندهان سنتکام و نیرو‌های زمینی و دریایی ارتش آمریکا در قرارگاه زیرزمینی در تل‌آویو در کنار فرماندهان جنایتکار رژیم صهیونیستی به هدایت تهاجم وحشیانه آن‌ها علیه مردم مظلوم فلسطین می‌پردازند.

وی تاکید کرد: این امر نشان می‌دهد اقدامات آمریکا با ادعای محدود نگه‌داشتن جنگ در منطقه با توجه به ارسال هزاران بمب و موشک ویرانگر به فلسطین اشغالی و هدایت و حمایت‌های میدانی هرگز همخوانی ندارد و نشانه نفاق و دورویی دولت استکباری آمریکاست.

رشید در پایان اظهار داشت: به یاری خداوند بزرگ، مقاومت و ایستادگی ملت فلسطین در کنار رزمندگان و فرماندهان شجاع و با تدبیر حماس و جهاد اسلامی چیزی جز شکست عاید رژیم صهیونیستی و آمریکا نخواهد کرد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها