جنبش مقاومت اسلامی (حماس) امروز (شنبه) بر آمادگی کامل رزمندگان خود برای مقابله با حملات وحشیانه زمینی و هوایی ارتش رژیم صهیونیستی به غزه تأکید کرد.
جنبش مقاومت اسلامی (حماس) امروز (شنبه) بر آمادگی کامل رزمندگان خود برای مقابله با حملات وحشیانه زمینی و هوایی ارتش رژیم صهیونیستی به غزه تأکید کرد.
کد خبر: ۱۴۲۷۹۴۱

به گزارش جام جم آنلاین، جنبش حماس با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: گردان قسام و همه نیرو‌های مقاومت فلسطین برای مقابله با نظامیان متجاوز صهیونیستی آمادگی کامل دارند و حملات آن‌ها را به شکست می‌کشانند.

در این بیانیه تصریح شده است که تشدید حملات رژیم اشغالگر و جنایات هولناک و نسل کشی این رژیم در تاریکی بی خبری در غزه با انواع حملات هوایی و زمینی و دریایی، بیانی حقیقی از شکست فجیع این رژیم در تحقق اهداف وحشیانه خود است.

حماس در بیانیه خود خاطرنشان کرده است که نتنیاهو و ارتش شکست خورده اش هرگز به اهداف خود نخواهند رسید و تشدید جنایات و فجایع این رژیم علیه مردم عادی و خانه‌های آن‌ها فقط گواهی است بر ورشکستگی این رژیم نه قدرت آن.

شب گذشته رژیم صهیونیستی پس از یک دوره حملات هوایی گسترده به باریکه غزه و قطع ارتباطات و اینترنت، دست به حمله زمینی زد، اما رزمندگان مقاومت در شهرک بیت حانون در شمال شرق غزه و البریج در برابر مهاجمان ایستادند.

رژیم صهیونیستی در بیست و دومین روز پیاپی به حملات بی وقفه خود به غزه و نسل کشی و کوچ اجباری مردم و نابود کردن هر گونه اثری از زندگی در این منطقه ادامه می‌دهد.

طبق آخرین آمار وزارت بهداشت غزه، در حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی به غزه از ابتدای جنگ تا کنون، بیش از ۷۳۲۶ نفر به شهادت رسیده اند که ۳۰۳۸ تن از آن‌ها کودک و ۱۷۲۶ نفر، زن و ۴۱۴ نفر سالخورده هستند. ۱۹ هزار نفر هم در این حملات مجروح شده اند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
فرزند زمانه خود باش

گفت‌وگوی «جام‌جم» با میثم عبدی، کارگردان نمایش رومئو و ژولیت و چند کاراکتر دیگر

فرزند زمانه خود باش

نیازمندی ها