جدول | قیمت رهن و اجاره در منطقه یوسف‌ آباد تهران

در گزارش زیر به بررسی قیمت اجاره خانه در یوسف آباد خواهیم پرداخت.
کد خبر: ۱۴۲۶۳۶۲

به گزارش جام جم آنلاین، برای رهن و اجاره آپارتمان در یوسف آباد تهران مبلغی بین ۲۰۰ میلیون تومان تا یک میلیارد تومان برای ودیعه نیاز دارد، برای اجاره هم حدود ۹ میلیون تا ۴۵ میلیون تومان باید هزینه در نظر داشته باشید.

برای رهن و اجاره یک واحد ۱۳۵ متری در یوسف آباد که در سال ۹۷ ساخته شده است و تمام امکانات را دارد باید ۱ میلیارد تومان پول رهن بدهید و ۳۰ میلیون تومان اجاره.

اجاره واحد ۱۲۵ متری در یوسف آباد که ۳ خوابه باشد و پارکنیگ و آسانسور هم داشته باشد نیز به ۱ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان برای ودیعه نیاز دارد با این قیمت رهن باید ۲۰ میلیون تومان هم اجاره پرداخت کنید.

واحد‌های کوچکتر نیز در محله یوسف آباد به نسبت قیمت بالایی دارند برای مثال یک واحد ۴۰ متری زیر همکف در یک ساختمان ۲۴ ساله با رهن ۲۰۰ میلیون تومان و اجاره ماهانه ۱۱ میلیون ۵۰۰ هزار تومانی آگهی شده است.

واحد ۸۰ متری ۱ خوابه که امکانات لازم را داشته باشد نیز در یوسف آباد به ۱ میلیارد تومان برای ودیعه و ۹ میلیون تومان برای اجاره نیاز دارد.

همچنین رهن و اجاره یک واحد ۲۳۵ متری در این محله با رهن ۱ میلیاردی و اجاره ۴۵ میلیارد تومانی امکان پذیر است این آپارتمان که ۳ خوابه است پارکنیگ و انباری نیز دارد، اما باید در نظر داشته باشید ساختمان قدیمی است و بیش از ۳۰ سال از ساخت آن می‌گذرد.

واحد‌های با متراژ متوسط در محله یوسف آباد نیز همانطور که ذکر شد با قیمت‌های بالایی اجاره داده می‌شوند؛ اگر بخواهید یک واحد ۷۰ متری قدیمی دو خوابه بدون پارکنیگ را در این منطقه اجاره کنید باید ۲۰۰ میلیون تومان پول رهن بپردازید با این مبلغ و اجاره ۱۸ میلیون ۵۰۰ هزار تومانی می‌توانید این خانه را کرایه کنید.

جهت مشاهده تصویر اصلی بر روی عکس زیر کلیک کنید.

جدول | قیمت رهن و اجاره در منطقه یوسف‌ آباد تهران

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها