معاون سیاسی وزیر کشور خبر داد:

شکل‌گیری ۱۲۱۸هیات اجرایی انتخابات درکشور

استاندارکرمان:

مامور به برگزاری انتخابات پرشور و وفق مقررات هستیم

استاندارکرمان گفت:مجموعه وزارت کشورمامور به برگزاری انتخابات پرشور و وفق قوانین و مقررات است،فارغ از اینکه نتیجه انتخابات چه باشد.
کد خبر: ۱۴۲۵۵۷۷

به گزارش جام جم آنلاین کرمان؛محمدمهدی فداکار،درنشست فصلی ایران قوی 5 با حضور معاون سیاسی وزیرو رئیس ستاد انتخابات کشور عنوان کرد:ازابتدای پیروزی انقلاب اسلامی همه مسائل اساسی و مهم کشور با مشارکت مردم و انتخابات پیش رفته است،کاری که به عهده مردم بود و برخی از آنها مانند اصل نظام جمهوری اسلامی در دنیا بی‌نظیر است.

وی ادامه داد:بعدازفتنه‌های سال گذشته و هجمه دشمن برای آسیب به نظام،این دوره انتخابات از اهمیت بالایی برخوردار است و تمام تلاش دشمنان بر این است که به بهانه‌های مختلف مشارکت مردمی را پایین بیاورد،پس باید همه کمک کنیم این خواسته دشمن محقق نشود.

استاندارکرمان،مهم‌ترین کارسیاسی دولت ونظام درسال جاری راانتخابات دانست و تصریح کرد:مجموعه وزارت کشورمامور به برگزاری انتخابات بر وفق قوانین و مقررات و بامشارکت حداکثری است،فارغ ازاینکه نتیجه انتخابات چه باشد.

فداکار،ادامه داد:قله کارما باید مشارکت حداکثری مردم باشد،اینکه چه کسی رای بیاوردمناسبتی برای مجریان انتخابات ندارد.

وی افزود:گروه‌های سیاسی دنبال علائق و نامزدهای خود هستند،امامجریان بایدمرّ قانون را انجام دهند و انتخابات باید طبق مقررات و پرشور برگزار شود.

فداکار،خاطرنشان کرد:لازم است که افراد موثر و گروه‌های مرجع وارد صحنه شده و انتخابات با ترغیب افراد و رقابت بالا برگزار شود.

استاندارکرمان،همکاری مجریان انتخابات بادستگاه‌های نظارتی،فراهم‌سازی مقدمات کار اعم از دوره‌های آموزشی،بازبینی فرآیندهای کارو رصد دائمی فضا و مراقبت‌ها را موردتاکید قرار داد و گفت:به گونه‌ای رفتارنکنیم که شائبه طرفداری از فرد و یا گروهی به وجود آید.

فداکار،اضافه کرد:ضمن استفاده از همه ظرفیت‌های قانونی برای انجام وظیفه انتخابات،باید ازکارهایی که موجب تنش و حاشیه می‌شود،پرهیز کرد.

نشست فصلی ایران قوی 5 باحضور معاون سیاسی وزیر و رئیس ستاد انتخابات کشور،مدیرکل انتخابات وزارت کشور،استاندار کرمان،معاونان سیاسی و توسعه مدیریت استاندار کرمان،فرمانداران و بخشداران سراسر استان کرمان برگزار شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها