تصمیم‌گیری‌های جدید در رابطه با کاروان ایران در بازی‌ های آسیایی

خلوت‌تر اما باکیفیت‌تر

بازی‌های آسیایی هانگژو؛

پایان کار بسکتبال سه نفره ایران با شکست برابر مغولستان

تیم بسکتبال سه نفره ایران با شکست برابر مغولستان از صعود به نیمه‌ نهایی بازمانده و به کار خود در بازی‌های آسیایی پایان دادند.
کد خبر: ۱۴۲۴۳۶۹

پایان کار بسکتبال سه نفره ایران با شکست برابر مغولستان

به گزارش جام جم آنلاین، دیدار تیم‌های ملی بسکتبال سه نفره ایران و مغولستان در مرحله یک چهارم نهایی بازی‌های آسیایی عصر امروز برگزار شد.

در این دیدار شاگردان «لوکا کاروالیو» در تیم ملی ایران با نتیجه ١٦ به ١٥ برابر حریف خود شکست خورده و از صعود به نیمه‌نهایی بازمانده و به کار خود در بازی‌های آسیایی پایان دادند. در دقایق ابتدائی این دیدار ملی‌پوشان کشورمان از حریف خود عقب افتادند اما در ادامه با دفاع منسجم تر جلوی حمله مغول‌ها رو گرفتند و با حملات گسترده‌تر و استفاده بهتر از موقعیت‌ها، جریان بازی را به دست گرفتند.

ملی‌پوشان کشورمان تا ثانیه‌های پایانی بازی در رقابتی نزدیک با مغولستان برتری نتیجه را به سود خود حفظ کرده بودند اما در دقیقه پایانی جریان بازی به نفع حریف تغییر کرد و در نهایت در یک شدم پایانی در حالیکه دو تیم در امتیاز ١٥ برابر بودند، پرتاب یک امتیازی مغول ها نتیجه را ١٦ بر ١٥ به سود آنها تغییر داد.

ملی‌پوشان بسکتبال سه نفره در حالی متحمل این شکست شدند که صبح امروز با غلبه بر هند راهی مرحله یک چهارم نهایی شده بودن. آنها همچنین در مرحله مقدماتی در مصاف با ژاپن، مالدیو و ترکمنستان پیروز شده بودند و نتیجه رقابت با کره جنوبی را هم واگذار کرده بودند.

احسان دلیرزهان، علیرضا شریفی، محمد مهدی رحیمی و امیرحسین یازرلو ترکیب تیم ملی بسکتبال سه نفره را در بازی‌های آسیایی تشکیل دادند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها