رئیس اداره دامپزشکی شهرستان نهاوند از برگزاری اردوی جهادی دامپزشکی به مناسبت هفته دفاع مقدس در روستاهای محروم شهرستان نهاوند خبر داد.
کد خبر: ۱۴۲۴۱۷۶

به گزارش جام جم آنلاین همدان و به نقل از روابط عمومی اداره دامپزشکی شهرستان نهاوند، میثم قیاسی با اعلام این خبر اظهار کرد: به منظور تحقق نظارت‌های بهداشتی و واکسیناسیون رایگان دام‌های روستایی و همچنین در راستای منویات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی و توجه به اقشار کم‌درآمد جامعه همزمان با فرارسیدن هفته دفاع مقدس، اداره دامپزشکی شهرستان نهاوند اقدام به اعزام اکیپ جهادی با نام و یاد «شهید محمد طالبیان» به روستاهای محروم شهرستان کرد.

وی ادامه داد: اکیپ جهادی دامپزشکی نهاوند شامل سه کارشناس دامپزشکی با تجهیزات واکسیناسیون پس از حضور در روستا اقدام به واکسیناسیون رایگان دام‌های سبک علیه بیماری آبله و تب‌مالت، واکسیناسیون علیه بیماری هاری برای سگ‌های روستا، برگزاری کلاس آموزشی و راه‌های کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها به ویژه بیماری بروسلوز و رعایت بهداشت جایگاه دام کردند.

رئیس اداره دامپزشکی نهاوند در پایان تأکید کرد: این گروه جهادی در طول سال و به مناسبت‌های مختلف ملی مذهبی با سه هدف محرومیت زدایی، پیشگیری از بیماری‌های دام و طیور و مدیریت بیماری، آموزش و ترویج مسائل مرتبط با دامداری به صورت رایگان فعالیت جهادی انجام می‌دهند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها