مسئول امور کنترل کیفیت هوا در معاونت حمل‌ونقل شهرداری اصفهان خبر داد:

پایش آلودگی هوای اصفهان در ۱۳ ایستگاه

رئیس اداره توسعه فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان خبر داد:

روایت «کلاس شهر» در 220 تابلوی شهری

سیدمهدی سجادزاده با اعلام این خبر گفت: اداره توسعه فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان، به‌عنوان کمیته فرهنگی ستاد مهر شهرداری، در مهرماه امسال با مفاهیم درسی به بیان مسائل ترافیکی شهر پرداخته است.
کد خبر: ۱۴۲۴۱۲۶

جام جم آنلاین اصفهان؛ او افزود: ما با استفاده از ظرفیت‌هایی که در اختیار داریم و با توجه به اینکه امسال نخستین سالی است که موضوع کلاس شهر در تمام مدارس پایه اول و ششم شهر و استان اصفهان مطرح شده، از عناوین رسمی جهت تبیین مسائل فرهنگی شهر، استفاده استعاره‌ای کرده ایم.

رئیس اداره توسعه فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: پنج طرح با موضوع ریاضیات ترافیک در قالب گالری شهری در ۲۲۰ تابلو در چهارراه‌ها و معابر اصلی شهر، پنج طرح با موضوع جغرافیای ترافیک در قالب پوسترهای کابین‌های مترو و پنج طرح با موضوع ادبیات ترافیک برای سازه‌های نصب شده در ۱۳ ایستگاه اصلی مترو شهر اصفهان به نمایش درآمده است.

او از طراحی و نصب بیش از ۳۰۰ کات استند برای چهارراه‌ها و معابر اصلی شهر با تاکید بر عبور و مرور از خط عابرپیاده خبر داد و افزود: همچنین طراحی و چاپ بیش از ۸۰۰ استیکر برای وسایل حمل‌ونقل عمومی از دیگر اقدامات اداره توسعه فرهنگ شهروندی به‌عنوان متولی کمیته فرهنگی ستاد مهر شهرداری اصفهان بوده است.

به گفته  سجادزاده، امسال در اقدام مهمی یک فیلم سینمایی به صورت خاص با موضوع استفاده از حمل‌ونقل عمومی و با زمینه کودک توسط اداره توسعه فرهنگ شهروندی تولید شده است که امیدواریم نخستین اکران آن در جشنواره بین‌المللی فیلم کودکان و نوجوانان اصفهان انجام شود.

/* هاجر مقضی خبرنگار جام جم آنلاین

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها