امام جمعه ایلام گفت: دشمن با دسیسه‌های اغواگرانه نرم درصدد تغییر ارزش‌ها در جامعه است و تلاش می‌کند مفاهیمی، چون غیرت و حجاب را در جنگی نرم به بی‌حجابی و بی‌غیرتی تغییر بدهد تا نسل جوان و نوجوان از اهداف و دستاورد‌های خون شهدا فاصله بگیرند.
کد خبر: ۱۴۲۳۶۰۸

به گزارش جام جم آنلاین ایلام ؛ حجت‌الاسلام و المسلمین اله‌نور کریمی‌تبار در آیین بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید افزود: اما با بصیرت، آگاهی و هوشیاری عموم مردم، خانواده‌ها و نسل جوان این دسیسه‌های فریبنده دشمن نیز به سرانجام نرسیده و دانش‌آموزان وارث دستاورد‌های خون شهدا هستند.

وی ادامه داد:  امنیت کنونی ما و تحصیل دانش آموزان در فضایی امن محصول خون شهدا و رشادت ایثارگران است و پاسداری از ارزش‌های دینی، عفاف و حجاب و تحصیل همراه با نشاط و تعهد وظیفه همه دانش آموزان است.

کریمی تبار گفت:  دشمن با توجه به شناخت روحیه شهادت طلبی رزمندگان این مرز بوم در جنگ سخت شکست جدی خورد و جرات مقابله نظامی با ایران را ندارد لذا از در جنگ نرم ناتوی فرهنگی به مصاف و نبرد با ما آمده است و کانون اصلی عرصه جنگ فرهنگی دشمنان هم دانش آموزان و دانشجویان هستند.

وی افزود:  دانش آموزان و دانشجویان باید زمینه ساز ظهور امام عصر (عج) باشند و آرمان‌های انقلاب اسلامی را در دنیا انعکاس دهند.

امام جمعه ایلام اضافه کرد:  انقلاب اسلامی ایران برگرفته از نهضت انبیای الهی و بر پایه خداپرستی بود و با توجه به اینکه این انقلاب معیار‌های آن روز دنیا را به هم ریخت، دشمن برای مقابله با این انقلاب نوظهور به روش‌های مختلفی از جمله جنگ، تحریم، ترور و تهدید متوسل که در هر مرحله با شکست مواجه شد.

وی گفت:  مردم با انقلاب اسلامی به آمریکا و خوی استعمارگری این کشور نه گفتند و دست امریکا از منابع ایران کوتاه شد


newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها