مدیر امور تعمیرات مکانیک نیروگاه سیکل ترکیبی شهید رجایی

راه اندازی واحد شماره ۳ بخاری سیکل ترکیبی نیروگاه شهیدرجایی

با تلاش متخصصان نیروگاه شهیدرجایی، واحد شماره ۳ بخار سیکل ترکیبی به ظرفیت ۱۰۰ مگاوات در کمترین زمان ممکن تعمیر و راه اندازی شد.
با تلاش متخصصان نیروگاه شهیدرجایی، واحد شماره ۳ بخار سیکل ترکیبی به ظرفیت ۱۰۰ مگاوات در کمترین زمان ممکن تعمیر و راه اندازی شد.
کد خبر: ۱۴۲۲۹۰۸
مهرداد نوری- جام جم آنلاین قزوین: بهنام کریمی ،مدیر امور تعمیرات مکانیک نیروگاه سیکل ترکیبی شهید رجایی گفت: به دنبال اعلام اشکال در بوش گرافیتی شافت هیدرو توربین ۲ سیستم کولینک واحد شماره ۳ بخاری این نیروگاه منجر به خروج اضطراری این واحد شد که بلافاصله متخصصان امور تعمیرات مکانیک توانستند در کم‌ترین زمان ممکن، پس از رفع اشکال و تعمیرات لازم، این واحد را دوباره به شبکه سراسری تولید برق متصل نمایند. کریمی تصریح کرد: پس از بررسی اشکال، متخصصان تعمیرات سیکل ترکیبی اقدام به تهیه تجهیزات و اقلام مورد نیاز و سپس اقدام به دمونتاژ، تعویض و تراشکاری قطعات آسیب دیده نمودند. کریمی بیان داشت: پس از تعویض و تعمیر قطعات و تجهیزات آسیب دیده اقدام به مونتاژ و پس از بسته شدن الایمنت کوپلینگ‌های هیدرو توربین و پمپ کوپلینگ با حضور بی وقفه و شبانه روزی متخصصان نیروگاه سیکل ترکیبی این واحد به شبکه سراسری تولید برق پیوست. مدیر امور تعمیرات مکانیک نیروگاه سیکل ترکیبی شهید رجایی گفت: با بازگشت دوباره واحد شماره ۳ بخاری نیروگاه سیکل ترکیبی شهیدرجایی قزوین، بیش از ۱۰۰ مگاوات برق به شبکه سراسری تزریق شد تا خللی در تولید برق پایدار و مطمئن برای خدمت رسانی به مصرف کنندگان ایجاد نشود.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها