رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور تشریح کرد:

 محدودیت و ممنوعیت‌ های ترافیکی جاده‌ ها

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اعلام کرد:

جزئیات محدودیت‌ های ترافیکی راه‌ها تا ۱۹ شهریور

سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در اطلاعیه‌ای محدودیت‌ های ترافیکی راه‌ های کشور را تا ۱۹ شهریور اعلام کرد.
کد خبر: ۱۴۲۱۹۶۸

به گزارش جام جم آنلاین، مرکز مدیریت راه‌های کشور محدودیت‌ های ترافیکی در بازه زمانی ۱۳ تا ۱۹ شهریور در برخی محورهای مواصلاتی را اعلام کرد.

تردد موتورسیکلت‌ها (به استثناء موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی) از ساعت ۱۲ دوشنبه ۱۳ شهریور تا ساعت ۶ صبح یکشنبه ۱۹ شهریور از محور‌های کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است، همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز‌های دوشنبه تا پنجشنبه در مورخ‌های ۱۳ تا ۱۶ شهریور از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز از کرج میدان امیرکبیر و آزادراه تهران– شمال به سمت مرزن‌آباد بصورت یک‌طرفه خواهد بود.

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز‌های جمعه و شنبه (۱۷ و ۱۸ شهریور) از کرج و ابتدای آزادراه تهران–شمال به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج و تهران یک‌طرفه خواهد بود.

این گزارش حاکی است در محور هراز نیز تردد تمام وسایل نقلیه (به استثناء خودرو‌های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی) از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روز‌های جمعه و شنبه (۱۷ و ۱۸ شهریور) از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۱۶ تا ۲۲ همان روز از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) در صورت اعلام ماموران مستقر در محل، به صورت مقطعی یک‌طرفه خواهد بود.

بر اساس این گزارش، در محور کندوان نیز تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج –چالوس و بالعکس همچنان ممنوع اعلام شده است.

در محور هراز، تردد تریلر‌ها از محور هراز کماکان ممنوع بوده و تردد خودرو‌های کامیون و کامیونت (به استثنای خودرو‌های حامل مواد سوختنی و فاسدشدنی) از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز‌های سه‌شنبه و چهارشنبه (۱۴ و ۱۵ شهریور) و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های جمعه و شنبه (۱۷ و ۱۸ شهریور) از محور هراز ممنوع است.

بر این اساس تردد خودرو‌های کامیون و تریلر (به استثناء خودرو‌های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی) از ساعت ۱۲ تا ۲۴ سه‌شنبه ۱۴ شهریور در محور آستارا– اردبیل و بالعکس ممنوع است.

همچنین تردد خودرو‌های کامیون و تریلر (به استثناء خودرو‌های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی) از ساعت ۸ تا ۲۴ روز‌های چهارشنبه و جمعه (۱۵ و ۱۷ شهریور) در این محور ممنوع اعلام شده است.

گفتنی است تردد خودرو‌های کامیون و تریلر (به استثناء خودرو‌های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی) از ساعت ۱۲ تا ۲۴ سه‌شنبه ۱۴ شهریور در محور قدیم رشت– قزوین و بالعکس ممنوع خواهد بود.

همچنین تردد خودرو‌های کامیون و تریلر (به استثناء خودرو‌های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی) از ساعت ۸ تا ۲۴ روز‌های چهارشنبه و جمعه (۱۵ و ۱۷ شهریور) در این محور ممنوع اعلام شده است.

لازم به ذکر است اجرای محدودیت‌های یاد شده منوط به افزایش حجم تردد در محور‌ها بوده و در صورتی که وضعیت ترافیک عادی باشد، با انجام هماهنگی این محدودیت‌ها لغو خواهد شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها