استاندارد سازی مصرف انرژی مورد توجه واحدهای صنعتی قرار گیرد

آیین تودیع و معارفه سرپرست اداره کل استاندارد استان آذربایجان شرقی با حضور مجید آقا بابایی مشاور و مدیرکل بازرسی و دفترپاسخگویی به شکایات و ارزیابی عملکرد سازمان استاندارد ایران، جبارعلی ذاکری، معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری آذربایجان شرقی و جمعی از مسئولان استانی و مدیران عامل واحدهای صنعتی استان برگزار شد.
کد خبر: ۱۴۲۱۵۰۹
نویسنده بهروز فروغی

جام جم آنلاین آذربایجان شرقی: معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری آذربایجان شرقی دراین آیین با اشاره به جایگاه استاندارد گفت : نقش و جایگاه ویژه سازمان ملی استاندارد درحوزه های مختلف مشهود و بی بدیل است و دردنیای امروزاین نقش ازهمیشه پررنگ تراست.

MjEzY2VjWWZR

جبارعلی ذاکری افزود: استاندارد مقوله ای است که آثار و برکات آن در تمامی بخش های زندگی جامعه بشری قابل لمس و مشاهده است و علاوه برنقش آن دراطمینان بخشی کالاهای تولیدی، خدمات، رونق تولید، صادرات، برای حفظ ارزش پول ملی نقش مهمی ایفا می کند.

وی خاطرنشان کرد: اما آنچه که امروز و با توجه به شرایط منابع انرژی در جهان باید به عنوان اولویت اول در نظر گرفته شود مدیریت و بروزرسانی روش های تولید است تا هم در زمان تولید منابع انرژی حفظ شود هم کالاهای تولیدی ما را به سمت صرفه جویی در انرژی پیش ببرد.

معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری آذربایجان شرقی درپایان گفت: فرهنگ مصرف انرژی نیازمند تحول است و خوب است این تحول از واحدهای تولیدی آغاز شود و نهادینه شود.

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها