فرمانده سپاه قزوین

اخلاص مسئولان را مردم اندازه‌گیری کنند

فرمانده سپاه استان قزوین گفت: اخلاص مدیران و مسئولان باید نمود بیرونی داشته باشد و اخلاص ما را باید مردم از بیرون اندازه‌گیری و ارزیابی کنند.
فرمانده سپاه استان قزوین گفت: اخلاص مدیران و مسئولان باید نمود بیرونی داشته باشد و اخلاص ما را باید مردم از بیرون اندازه‌گیری و ارزیابی کنند.
کد خبر: ۱۴۲۰۸۲۷
مهرداد نوری- جام جم آنلاین قزوین: سردار ،سرتیپ‌دوم پاسدار رستمعلی رفیعی آتانی در یازدهمین یادواره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای کارمند استان قزوین که به مناسبت هفته دولت در سالن اجتماعات دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) برگزار شد، اظهار داشت: امروز همه قصد داریم که چهره سخت‌کوش، مصمم و در عین حال مظلوم شهیدرجایی را به مردم نشان دهیم که نماد کامل یک دولتمرد مردمی بود. وی شهیدمحمدعلی رجایی را نماد یک مدیر اسلامی و خدمت‌گذار دانست و گفت: همه شاخص‌هایی که می‌توان برای یک مدیر انقلابی و مسلمان برشمرد، در شخصیت شهیدرجایی متبلور بود. شهیدرجایی به معنای واقعی کلمه مدیر در تراز انقلاب اسلامی بود که برای خود نیازی به جز رفع نیازها و حاجت‌های مردم نمی‌دید. سردار رفیعی آتانی با بیان اینکه رجایی خود را برای انقلاب، امام و مردمش خرج کرد، تصریح کرد: شهیدرجایی همواره خود در آستانه شهادت می‌دید و به همین خاطر اهل سازش نبود. مدیران ما در مسیر خدمت‌رسانی به مردم باید مانند شهیدرجایی باشند، تا راه رجا بسته نشود و خطاهای خود را باید به حداقل برسانند و در فهم و تشخیص مسائل و معرفی الگوها نباید اشتباه کنیم. وی با تأکید بر اینکه نباید در شناساندن الگوهای دولت اسلامی و مردمی به بیراهه برویم، اضافه کرد: وصیت‌نامه شهیدرجایی در واقع همان سیر عملی و سبک زندگی و مدیریتی این شهید بزگوار بود و شهیدرجایی نماد بارز مدیری باحوصله، صبور و دارای سعه صدر بود و یک مدیر انقلابی هم باید دارای همین شاخصه‌ها و صفات باشد. فرمانده سپاه حضرت صاحب‌الأمر(عج) در بخش دیگری از صحبت‌هایش اخلاص را برای خدا کار کردن و خود را ندیدن معنی کرد و گفت: اخلاص مدیران و مسئولان باید نمود بیرونی داشته باشد و اخلاص ما را باید مردم از بیرون اندازه‌گیری و ارزیابی کنند، نه اینکه خودمان بگوییم مخلص یا خدمت‌گذاریم. رفیعی آتانی رمز شهرت شهیدرجایی را پیروی از آرمان‌های انقلاب و تقلید از امام‌خمینی(ره) دانست و افزود: بنابراین برای مشهور شدن باید مانند شهیدرجایی مقلد امام انقلاب یعنی مقام معظم رهبری باشیم و درجهت تحقق اهداف نورانی این انقلاب حرکت کنیم. وی با بیان اینکه مسئولیت بر شهیدان رجایی و باهنر اثر نگذاشت، بلکه آنها بر مسئولیتشان اثر گذاشتند، تصریح کرد: بنابراین مسئولان و مدیران اجرایی و حکومتی ما هم باید به دنبال این باشند که بر مقام و مسئولیت خود اثر بگذارند و جایگاه آن را ارتقا دهند. فرمانده سپاه قزوین با اشاره به ضرورت تلاش و کار مؤمنانه مسئولان دولت ادامه داد: مسئولان باید با ایجاد همدلی و وحدت دلهره مردم را از میان ببرند و باید از تجربه تلخ ریاست‌جمهوری بنی‌صدر درس عبرت بگیریم و با ایجاد اتحاد و انسجام برای مردم امیدآفرینی کنیم. وی یادآور شد: امروز سکاندار نظام و انقلاب اسلامی ما رهبری است که طهارت مطهری، شرافت اشرفی و همه خوبی‌های خمینی را یک‌جا در وجود خود دارد و سالیان سال تجربه‌های گران‌بهای شاگردی امام‌ راحل(ره)، ریاست‌جمهوری و رهبری نظام جمهوری‌اسلامی را دارد و ایشان در اوج تجربه‌های ملت ایران ایستاده است.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها