مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان:

پیشرفت فیزیکی طرح فاضلاب اهواز به حدود 60 درصد رسید

مدیرعامل آبفا خوزستان خبر داد:

افزایش یک میلیون لیتری ظرفیت آبرسانی به مرز چذابه

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به افزایش ظرفیت آبرسانی به مرز چذابه گفت: در حال حاضر پایانه مرزی و مواکب عراقی که میزبانی زائران را بر عهده دارند، از شبکه آب شرب بهره ‌مند هستند.
کد خبر: ۱۴۲۰۵۴۶

جام جم آنلاین - خوزستان، محمدرضا کرمی‌نژاد اظهار کرد: پس از پایان پیاده‌روی اربعین در سال گذشته نسبت به شناسایی و بررسی مشکلات اقدام و بلافاصله تلاش برای رفع آن آغاز شد.

وی افزود: مخزن آب یکی از مواردی بود که در بررسی‌های انجام شده در چذابه و شلمچه به ‌شدت مورد نیاز بود و با تلاش‌هایی که صورت گرفت یک میلیون لیتر به ظرفیت مخازن موجود اضافه شد در حالی که تا سال گذشته ظرفیت مخازن آب ۱۲۵ هزار لیتر بود.

کرمی نژاد ادامه داد: اصلاح خطوط فاضلاب، ترمیم شبکه، نوسازی ایستگاه پمپاژ از دیگر اقدامات آبفای خوزستان برای اربعین ۱۴۰۲ بود تا در این فصل گرم مشکل کمبود آب در منطقه نداشته باشیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان تصریح کرد: برای اینکه مشکل آب در منطقه چذابه برای همیشه رفع شود، یک مخزن بتنی دو میلیون لیتری پیش‌بینی و عملیات ساخت آن آغاز شده است تا بتوانیم برای پیاده‌روی سال آینده از آن استفاده کنیم.

وی اضافه کرد: برای اینکه بتوانیم شرایط مساعدی را برای زائران مهیا کنیم، شبکه آب را به بعد از مرز رسانده‌ایم و در حال حاضر پایانه مرزی و مواکب عراقی که میزبانی از زائران را بر عهده دارند، از شبکه آب شرب بهرمند هستند.

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها