رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: ۲۸۰ میلیارد ریال حقوق دولتی معادن از ابتدای سال‌جاری تا پایان تیرماه امسال در این استان وصول شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: ۲۸۰ میلیارد ریال حقوق دولتی معادن از ابتدای سال‌جاری تا پایان تیرماه امسال در این استان وصول شد.
کد خبر: ۱۴۲۰۰۸۵
هرمزگان-جام جم انلاین-رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: ۲۸۰ میلیارد ریال حقوق دولتی معادن از ابتدای سال‌جاری تا پایان تیرماه امسال در این استان وصول شد. خلیل قاسمی در این باره اظهارداشت: بیش از ۶۱۶ میلیارد ریال حقوق دولتی معادن هرمزگان نیز در سال گذشته وصول شده است. وی بیان کرد: سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان اولویت‌هایی در سال‌جاری برای حوزه معدن هرمزگان درنظر گرفته و به صورت عملیاتی و کاربردی، پیگیری می‌کند که مهم‌ترین اولویت‌های این سازمان، فعال‌سازی معادن راکد در سطح استان، تلاش برای رشد تولید معادن، وصول حقوق دولتی معادن در سال‌جاری و همچنین حقوق معوق سال‌های گذشته است. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان ادامه داد: برگزاری مستمر مزایده معادن و تعیین تکلیف معادن کوچک نیز از دیگر برنامه‌ها و اولویت‌های کاری این سازمان در سال‌جاری است. قاسمی ادامه داد: معادن هرمزگان که از مرکز گرفته تا شرق و غرب استان گسترده شده است، با انجام کار مطالعه، شناسایی و احصای ظرفیت‌ها و پهنه‌های معدنی جدید و فرآوری بهینه موادمعدنی که در حال انجام است، می‌تواند بهره‌وری خوبی برای آبادانی این منطقه داشته باشد و در این راستا دولت سیزدهم نیز با همه توان در خدمت مردم است.
newsQrCode
برچسب ها: هرمزگان صمت معی
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها