مسئول نمایشگاه‌های مصلای امام خمینی (ره) گفت: اجتماع بزرگ مادران و شیرخوارگان عاشورایی و آیین بزرگداشت مقام حضرت علی اصغر (ع) جمعه ۳۰ تیرماه از ساعت ۸ صبح در شبستان مصلای امام خمینی(ره) تهران برگزار می‌شود.
کد خبر: ۱۴۱۶۸۷۳

به گزارش جام جم آنلاین، هادی قبادی در گفت و گو با ایرنا اظهارداشت: به مناسبت فرا رسیدن ایام عزاداری سید و سالار شهیدان و یاران باوفایش، جمعه ۳۰ تیرماه برابر با سوم محرم الحرام ۱۴۴۵ از ساعت ۸ تا ۹:۳۰ دقیقه مجلس سوگواری حضرت علی اصغر(علیه السلام) در مصلای امام خمینی(ره) برگزار می شود.

وی افزود: این مراسم از ساعت ۸ صبح آغاز می‌شود و مداح اهل بیت علیه السلام حاج سید محمود علوی در آن مرثیه سرایی می کند.

قبادی ادامه داد: ورودی‌های مصلی از ساعت ۶:۳۰ دقیقه صبح باز می‌شود و شهروندان می‌توانند برای تردد از ورودی‌های‌ شماره ۱۸ و ۱۹ در بزرگراه شهید سلیمانی، ورودی‌های شماره ۷، ۱۳، ۱۵ در خیابان شهید قنبرزاده و ورودی‌های شماره ۱ و ۳ در خیابان شهید بهشتی استفاده کنند.

وی افزود: علاوه بر این، همانند سایر برنامه‌های مصلی، ایستگاه مترو شهید بهشتی و ایستگاه مترو مصلای امام خمینی(ره) آماده خدمت‌رسانی هستند.

قبادی خاطرنشان کرد: همچنین پارکینگ عمومی شهید بهشتی نبش خیابان پاکستان، پارکینگ‌های شماره ۱۹ و ۲۰ در بزرگراه شهید سلیمانی، پارکینگ‌های شماره ۷ و ۸ در خیابان شهید قنبرزاده و پارکینگ چهل‌سرا برای خدمات‌رسانی به عموم مردم در نظر گرفته شده است.

مسئول نمایشگاه‌های مصلای امام خمینی (ره)  گفت: خبرنگاران و عکاسان خانم برای پوشش این مراسم می‌توانند با شماره تلفن ۸۸۵۳۱۰۰۰ روابط عمومی مصلی تماس گرفته و یا در روز مراسم با مراجعه به محل ستاد خبری درب شمار یک مصلی کارت اصحاب رسانه دریافت کنند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها