اعضای شورای شهر در دیدار با رئیس کل دادگستری گلستان

قدردان ِ تلاش های دستگاه قضایی در مبارزه با فساد هستیم

اعضای شورای شهر گرگان به مناسبت هفته قوه قضاییه با رئیس کل دادگستری گلستان دیدار کردند.
کد خبر: ۱۴۱۵۵۸۷
نویسنده شبیر دائمی

به گزارش جام جم آنلاین از گرگان رئیس کل دادگستری گلستان در این دیدار با تاکید بر قاطعیت دستگاه قضایی استان در مبارزه با فساد گفت: در برخورد قضایی با متخلفان بدون توجه به مقام و جایگاه آنان اقدام می کنیم و قاطعانه از دادستان مرکز استان و قضات محاکم استان در امر رسیدگی به پرونده های فساد اداری حمایت می کنم.
حیدر آسیابی افزود: مبارزه با فساد در راستای سالم سازی محیط های اداری و به منظور خدمتگزاری بهتر به مردم است .
آسیابی در ادامه سخنان خود گفت: انتظار داریم اعضای شورای شهر در انجام وظایف نظارتی خوددقت لازم را داشته باشند و به شهرداری برای پیشبُرد امور کمک کنند .
این مقام ارشد قوه قضاییه در استان گلستان گفت: حضور میدانی مسئولان برای حل مشکلات که یادگار ِ ارزشمند سپهبد شهید سلیمانی است، باید توسط مسئولان از جمله اعضای شورای شهر پُر رنگ تر شود.
حیدر آسیابی در پاسخ به درخواست اعضای شورای شهر برای ورود دادگستری به موضوع تله کابین گرگان هم گفت: بارها اعلام کرده ایم از هر طرح و پروژه اقتصادی و سرمایه گذاری که ضوابط قانونی در روند اخذ مجوزهای آن، رعایت شده باشد ، حمایت می کنیم.
عیسی مهری رئیس شورای اسلامی شهر گرگان نیز در این دیدار از تلاش های دادگستری گلستان برای مبارزه با فساد و مطالبه حقوق عامه از دستگاه های اجرایی قدردانی کرد .
عیسی مهری ، حضور میدانی اعضای شورای قضایی استان در روستاها و محله های شهر گرگان را یکی از ابتکارات دادگستری استان در این دوره عنوان کرد و گفت: پای کار آوردن دستگاه های ذی ربط از سوی دادگستری در این بازدیدها، روند حل مشکلات در این محله ها را تسریع کرده است .
تله کابین گرگان ، مسائل مربوط به سالن ورزشی استاندارد برای بسکتبال و کمیسیون ماده 100 از جمله مواردی بود که در این دیدار ، درباره آن گفتگو شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها