پدر شهید اهل سنت سرباز وظیفه مبین رشیدی، گفت: شهید "مبین" فردی با اخلاق و مردمدار بود و همه آنانی که با او ارتباط داشتند می‌دانند که هیچگاه زبانش به غیبت گشوده نشد و از کسی بد تعریف نکرد.
کد خبر: ۱۴۱۵۴۶۵

به گزارش جام جم آنلاین سیستان وبلوچستان؛ پدر شهید اهل سنت رشیدی در حاشیه مراسم وداع با پیکر مطهر فرزند شهیدش اظهار کرد: نماز اول وقت خواندن از خصوصیات فرزندم بود، همیشه با خانواده و همکاران با اخلاق خوب مدارا می کرد.

 

وی ادامه داد: شهدا برای تامین امنیت، آسایش و رفاه مردم جان خود را نثار کردند؛ دشمنان، کور خوانده‌اند ما همیشه آماده شهادت هستیم.

 

پدر شهید اهل سنت رشیدی گفت: دشمنان بدانند این راه با شهادت فرزندان ما به پایان نمی رسد، هزاران نفر دیگر برای دفاع از خاک این کشور، ملت و ناموس خود تمام قد ایستاده‌اند.

 

به گفته فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان؛ از چهار تروریستی که به کلانتری ۱۶ زاهدان حمله کردند چهار قبضه سلاح جنگی، هفت عدد نارنجک و چند جلیقه انتحاری کشف شد.

 

سردار دوستعلی جلیلیان اظهار داشت: صبح امروز تعدادی تروریست مسلح در پوشش ارباب رجوع قصد ورود به محوطه اصلی کلانتری ۱۶ را داشتند.

 

وی بیان کرد: با هوشیاری سرباز وظیفه نگهبان درب اصلی مقر انتظامی، تروریست ها در اقدام اولیه خود جهت ورود به محوطه اصلی کلانتری ناکام ماندند و در همان لحظات ابتدایی درگیری با ماموران انتظامی یک نفر از تروریست ها به هلاکت می رسد.

 

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با حضور مقتدرانه ماموران پلیس مستقر در مقر انتظامی و پس از ناکامی تروریست ها در ورود به محوطه اصلی کلانتری، مهاجمان مسلح وارد برجک نگهبانی کلانتری شده و اقدام به تیراندازی کورکورانه به اطراف و درگیری مسلحانه با نیروهای امنیتی و انتظامی می کنند.

 

وی تصریح کرد: در این حمله تروریستی به کلانتری ۱۶ زاهدان ۲ نفر از همکاران انتظامی به درجه رفیع شهادت نائل شدند و هر چهار تروریست مسلح نیز به هلاکت رسیدند.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها