خدمات‌رسانی رایگان مترو به شرکت‌کنندگان جشن عید غدیر

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه از افزایش ساعت بهره‌برداری مترو و خدمات رسانی رایگان به شرکت کنندگان در جشن عید غدیر خم خبر داد.
کد خبر: ۱۴۱۵۰۵۷

به گزارش جام جم آنلاین، مسعود درستی با اشاره به برگزاری جشن عید با عنوان «مهمونی ۱۰ کیلومتری عید غدیر» از میدان امام حسین (ع) تا میدان آزادی در روز جمعه ۱۶ تیرماه گفت: شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه تمهیدات و تدابیر لازم را به‌ منظور ارائه خدمات مناسب به شهروندان و شرکت‌کنندگان در این مراسم در نظر گرفته است.

وی افزود: همزمان با برگزاری جشن عید غدیر خم ساعت بهره‌برداری در خطوط درون شهری مترو تا ساعت یک بامداد افزایش می‌یابد و آخرین اعزام در خط پنج به سمت گلشهر ساعت ۲۳ خواهد بود.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با بیان اینکه سرویس دهی در تمامی خطوط مترو از آغاز تا پایان مراسم رایگان است، گفت: با توجه به افزایش تقاضای سفر، برنامه ریزی کردیم سرفاصله حرکت قطارها در خط سه از ۱۰ به ۷ دقیقه و در خط هفت از ۱۴ به ۱۲ دقیقه کاهش یابد. همچنین سرفاصله حرکت قطارها در خطوط یک و چهار به ۵ دقیقه و در خط ۲ به ۶ دقیقه کاهش خواهد یافت.

درستی با بیان اینکه در این جشن جایگاه های ویژه ای در میدان امام حسین(ع)، میدان فردوسی، میدان انقلاب، چهارراه بهبودی و میدان آزادی برپا می شود خاطرنشان کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده در تمامی ایستگاه‌هایی که در مسیر این جشن قرار دارند به‌ویژه ایستگاه‌های نزدیک به جایگاه ها از جمله میدان امام حسین (ع)، میدان فردوسی، میدان انقلاب اسلامی، شادمان و میدان آزادی آماده ارائه سرویس ویژه به شرکت‌کنندگان و مسافران هستیم.

وی در پایان گفت: به منظور رفاه حال شهروندان و مسافران برای بازگشت از مراسم سرویس دهی مترو تا ساعت یک بامداد افزایش یافته و پیش بینی لازم برای اعزام قطارهای فوق العاده در صورت استقبال مسافری نیز انجام شده است.

بر اساس گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه، در مسیرهای حومه‌ای شامل خط پنج، هشتگرد، فرودگاه مهرآباد و فرودگاه امام خمینی (ره) برنامه حرکت ها تغییری نداشته و طبق روال سابق اجرا می شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها