رئیس شورای شهر اهواز از ارائه خدمات و حمل و نقل و جابه‌جایی زائران اربعین حسینی در شهرهای مسیر مرز چذابه و خارج از مرز ایران در عراق خبر داد.
کد خبر: ۱۴۱۴۸۵۴

جام جم آنلاین - خوزستان، سیاوش محمودی صبح امروز (13 تیرماه) ضمن بازدید از مرز چذابه اظهار کرد: امروز از مسیرهای ورودی زائران اربعین حسینی بازدید شد تا آنچه وظایف شهرداری و دستگاه‌ها برای این راهپیمایی بزرگ جهانی است، بررسی و آمادگی‌های لازم انجام شود.

وی افزود: هر ساله شهرداری اهواز به عنوان شهردار معنوی چذابه وظایفی از جمله خدمات، حمل و نقل و حوزه فرهنگی را بر عهده دارد و سال جاری بنا است با حمایت استانداری از شهرداری این خدمات شایسته‌تر و مناسب‌تر به زائرین ارائه شود.

رئیس شورای کلان‌شهر اهواز گفت: همچنین خدماتی در ورودی‌های اهواز از جمله عین دو در مسیر حمیدیه، ملاشیه و مرز چذابه به زائرین از سوی شهرداری ارائه می‌شود.

وی ادامه داد: در سال جاری مأموریت جدید به شهرداری محول شده تا علاوه حمل و نقل زائران در استان در خارج از مرز جابه‌جایی زائران از مرز تا برخی شهرهای نزدیک عراق انجام شود.

محمودی بیان کرد: بسیج شهرداری به همراه دیگر بخش‌های شهرداری به عنوان مجری، کار را آغاز کرده‌اند تا زیرساخت‌ها، خدمات، حمل و نقل دیگر مسائل برای راهپیمایی زائران در کوتاه‌ترین زمان فراهم شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها