قتل مرد ۴۹ ساله با شلیک کلت کمری
ظهر امروز در گرگان اتفاق افتاد

قتل مرد ۴۹ ساله با شلیک کلت کمری

از سوی معاونت عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران؛

علت تیراندازی صبح امروز در میدان ونک اعلام شد

معاونت عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری یک سارق مسلح در میدان ونک خبر داد و گفت که دلیل شنیده شدن صدای شلیک تیر در این محدوده همین موضوع بوده است.
کد خبر: ۱۴۱۴۵۷۵

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ سعید راستی در خصوص تیراندازی صبح امروز در میدان ونک گفت: ساعت 11 صبح امروز اکیپی از ماموران مرکز اطلاعات پلیس در حال ماموریت بودند که در مسیر اعزام به محل مورد نظر ، ماموران با یک کیف‌ قاپی در میدان ونک روبه‌رو شدند. آنان با مشاهده این صحنه بلافاصله برای دستگیری متهم وارد عمل شدند.

معاونت عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران با اشاره به محاصره سارق موتورسوار از سوی ماموران پلیس گفت: سارق موتورسوار زمانی که در محاصره پلیس قرار گرفت و موتورش متوقف شد، ناگهان از زیر لباسش یک اسلحه کلت کمری بیرون کشید و شروع به تیراندازی به سمت ماموران کرد. در همین راستا نیز ماموران برای جلوگیری از آسیب‌دیدگی شهروندان دست به اقدام متقابل زده و با رعایت قانون به‌کارگیری سلاح اقدام به شلیک به سمت پای متهم کردند.

راستی با بیان اینکه متهم باهدف گیری دقیق ماموران و اصابت گلوله به پایش زمین‌گیر شد، گفت: این فرد پس از زمینگیر شدن سارق مسلح و قبل از اینکه قادر به ادامه تیراندازی به سمت ماموران شود، دستگیر و تحت نظر ماموران به مراکز درمان منتقل شد.

وی با اشاره به انجام بازرسی بدنی از متهم دستگیر شده، گفت: از این فرد یک قبضه اسلحه کلت کمری و یک افشانه کشف و ضبط شد. متهم پس از درمان برای تحقیقات بیشتر در اختیار مقام قضایی قرار خواهد گرفت.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها