مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان گفت: امسال مبلغ ۲۲ هزار و ۷۵۸ میلیارد ریال در قالب تسهیلات اشتغال به مددجویان و نیازمندان استان هرمزگان اختصاص داده شد.
مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان گفت: امسال مبلغ ۲۲ هزار و ۷۵۸ میلیارد ریال در قالب تسهیلات اشتغال به مددجویان و نیازمندان استان هرمزگان اختصاص داده شد.
کد خبر: ۱۴۱۲۸۴۹

هرمزگان-جام جم انلاین-مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان گفت: امسال مبلغ ۲۲ هزار و ۷۵۸ میلیارد ریال در قالب تسهیلات اشتغال به مددجویان و نیازمندان استان هرمزگان اختصاص داده شد.

 

حمید باسره، مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان در این خصوص اظهار داشت: مبلغ ۲۲ هزار و ۷۵۸ میلیارد ریال اعتبار در قالب تسهیلات اشتغال برای حمایت از مشاغل خرد و طرح‌های اشتغال خانواده های تحت حمایت و نیازمندان در سال ۱۴۰۲ اختصاص یافته است.

 

باسره با اشاره به اینکه این اعتبار ازمحل تسهیلات قرض الحسنه صندوق امداد ولایت ، منابع تبصره  ۱۸ تسهیلات قرض الحسنه بانک های عامل و همچنین سهم هم افزایی با بانک های استان تامین می گردد، افزود:  کمیته امداد  در سال جاری در سرفصل اعطای وام های اشتغال بالغ بر ۲۲ هزار و ۳۹۴ میلیارد ریال ، جهت حمایت و پایدار سازی طرح های اشتغال مبلغ ۱۵۵ میلیارد ریال، آموزش کسب و کار مبلغ ۱۳۰ میلیارد ریال، کاریابی ۵۰ میلیارد ریال و سایر خدمات اشتغال ۲۹ میلیارد ریال پیش بینی نموده است.

 

مدیرکل کمیته امداد استان هرمزگان تصریح کرد: سقف مبلغ اعطای وام های توان افزایی ۵۰ میلیون تومان، وام خودکفایی و اشتغال ۱۰۰ میلیون تومان و وام های کارفرمایی (به ازای هر نفر فرصت شغلی ایجاد شده توسط کارفرما) ۱۵۰ میلیون تومان می باشد.

 

وی با بیان اینکه ایجاد فرصت‌های شغلی برای مددجویان کمیته امداد و خودکفایی آنان را یک اولویت اساسی دانست، افزود: سال گذشته بیش از ۱۳ هزار فرصت شغلی برای مددجویان این نهاد ایجاد شده است.

 

باسره ادامه داد: تمام سعی و تلاش ما بر این است که بتوانیم خدمات موثری را به خانواده های نیازمند تحت حمایت این نهاد در سطح استان ارائه نماییم و در بخش اشتغالزایی نیز خواستار تعامل و هم افزایی بیش از پیش بانک های عامل استان برای تسریع در اعطایی تسهیلات برای خودکفایی و توانمند سازی این ولی نعمتان هستیم.

 

 

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها